Avto
85607 ogledov

Odkrili novo pokopališče novih luksuznih nemških avtomobilov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • NeAnonimni 09:51 23.september 2019.

    To je spet problem merjenja gospodarske uspešnosti v rasti, namesto stabilnosti. Ob taki mislenosti tudi okolje ne more biti stabilno.

  • AnzeSmolej 17:57 23.september 2019.

    To je TO kar mene moti ko nam utrujajo z ekologijo! Da ne moreš kupiti plastične vrečke v trgovini, ukinjajo slamce ipd... AMPAK takole parkirajo na milijone ton vrednih kovin, plastik, tekočin odpadkov! Pa ne mislit da je to en ...prikaži več parking!?! VSAK avto proizvajalec ima take parkinge po celem svetu. Raje uničijo, receklirajo kot bi za en cent ceneje prodali in si znižali vrednost znamke.

    • optimist11 20:58 23.september 2019.

      Utrujajo te z ekologijo razpada pa na tisoče avtov. (je še kaj hujšega pa to ni tema). Draži se nafta zaradi par usranih voditeljev ki se jim fučka za ljudi.(ne mi omenjat ekologije, poglejmo rajši v katerem morju pristanejo naši ...prikaži več odpadki, kako se vidijo fekalije iz vesolja v Jadranu...) Gremo na električne avte, T.Č. ,strešne elektrarne- zato da bodo eni zopet zaslužili....Brez veze, prestar sem da bi se sekiral za take bedarije. Me pa skrbi to, da se mladim za vse je.e.

  • Avatar praufo
    praufo 17:01 23.september 2019.

    to je približno tako kot pri nas nekateri trgovski centri ne prodajajo hrane, ki je tik pred iztekom roka, razen mercator ... očitno bi nekateri kupovali samo še staro hrano ... ampak kot je deaj dejal eden izmed komentatorjev, res ...prikaži več je, predobro jim gre, bolj vržti stran kot prodati po nižji ceni ... to je pač globalizacija in socialna diferenciacija, bogati so pač tako bogati, da revnih sploh ne rabijo več

  • miller1 14:47 23.september 2019.

    prodali bi jih za tretjino cene brez garancije in to je to... očitno jim ni hudga... še kar vedrijo tam.. :)

  • Avatar Magdirella
    Magdirella 00:34 24.september 2019.

    Ne veste, kje najti žensko za eno noč? Pridite >>> www.Bredhot.Com

    • primoz22 08:23 24.september 2019.

      ma spizdi prevaro jedna kva sploh delaš v tej rubriki kurčov prevarant črnuharski

    • janez60 21:03 26.november 2019.

      Kva pa če se prhefta za dve?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.