Zdravje
1919 ogledov

Odločanje o cepivu teden dni prej, kot je bilo predvideno

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 12:55 16.december 2020.

    Kaj boste storili, ko se večina folka ne bo hotela cepiti? S čim nam boste grozili? Kar se mene tiče, tistemu, ki se mi s cepivom približa na 3 m, dobi inekcijo direktno v bučo!

    • Avatar ovca
      ovca 13:00 16.december 2020.

      Še to, bi navadno rajo, brez cenzure, lahko obvestili, kako je v Angliji, kjer so že cepili prve pred nekaj dnevi. Od takrat pa sončni mrk, kar se info tiče! Zakaj?

    • rafo 13:05 16.december 2020.

      ti nisi ovca ampak bik

    • Snežinko 13:09 16.december 2020.

      Noben te ne bo silil. Pač ne boš mogla na letalo (dopust), mogoče tvoj otrok ne bo smel v vrtec/šolo, tebe ne bodo spustili v kakšno stavbo... variant je kar nekaj. Saj ne, da sem slepo ZA cepljenje, daleč od ...prikaži več tega. Stranski učinki takih stvari se pokažejo čez leta. Ampak treba je gledati široko, kaj je bolje za SKUPNOST, ne pa biti egoist in mislit samo nase kot ti, ane?

    • oneh 14:32 16.december 2020.

      Če se nočeš cepiti ne bo nobenega problema. Mi kateri se bomo cepili, bomo dobili protitelesa zaradi cepiva, vsi ostali pa zaradi okužbe. Kakšne so možne posledice cepljenja je večinoma znano, kakšne so pa posledice okužbe, pa spremljamo vsak dan ...prikaži več v živo. Tak da- ovca ostane ovca, čeprav misli da ni.

    • evelux 15:03 16.december 2020.

      Nabijate nekaj v tri dni čisto gostilniško pa pojma nimate...... hahahahahaah

    • Avatar ovca
      ovca 15:21 16.december 2020.

      Evo srčki, vaša stroka hahaha https://m.facebook.com/MASKE-DOL-101017414921399/videos/pijete-kavo-z-masko/246200076853493/?depth=2

    • Avatar ovca
      ovca 15:23 16.december 2020.

      Oneh, za spremembo od tebe, ovca (nick) VE, da ni ovca :) :) :)

  • Janez 06:55 18.december 2020.

    Cepil se bom samo v primeru. če mi zagotovijo da ne bom imel posledic, če pa že posledice pa visoka zavarovalnina!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.