Slovenija
8061 ogledov

Ofenziva intelektualcev proti Borutu Pahorju

Komentarjev 35
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 11:33 16.oktober 2017.

    Prepričan sem, da mu bodo taki odzivi samo pomagali ponovno na prestol. Po mojem je ključen problem v njegovi politični karieri odločitev za arbitražo. Pokončen človek bi, če prej po končnem rezultatu, izginil iz tega posla.

    • jakec1575 12:05 16.oktober 2017.

      Pahor je obljubil, da bo predsednik samo en mandat. To je bilo objavljeno. Tako, da tu je besedo prelomil.

  • Lavdan 15:15 16.oktober 2017.

    Seveda je v njihovih izjavah nekaj resnice, a kaj ko nihče od njih in tudi drugi, ki bi bili, ali le mislijo, da bi bili bolj primerni sploh ne upajo kandidirati.

  • mirror 11:22 16.oktober 2017.

    Levi intelektualci napadajo Boruta Pahorja. Najbolj jim gre v nos njegova udeležba na spravni spominski slovesnosti domobrancev. Danilo pa še ni pozabil predsedniških volitev, ki jih je izgubil, pa se maščuje skozi te intelektualce. Borut je veliko bolj ljudski kot ...prikaži večot vzvišeni Danilo, zato je tudi dobil volitve. Nekaj njihovih trditev drži, res pa je tudi, da mora biti predsednik vseh državljanov, levih in desnih, ne pa samo izbranih.

    • Janez_53 11:32 16.oktober 2017.

      Saj ni res! To je bila le ena cvetka človeka brez hrbtenice! Teh cvetk se je nabralo za par vencev! Čeprav sem sam pristaš levice, nima to nobenega vpliva na to, da ne bi nesposobnemu človeku rekel nesposobnež, pa najsi ...prikaži več bo levi, desni, črn, bel ali rdeč!

    • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 11:53 16.oktober 2017.

      Pahor je prefarbanec in klošar,ki skrbi samo za svojo rit?

    • Franjo Erman 23:55 16.oktober 2017.

      desni, ne levi

  • borut08 20:39 16.oktober 2017.

    Vsi isti samo za svoj zep,tko kot pri vladah somo nakladanje nardi pa nobena vlada nic oziroma naredijo zase in prisklednike zato pa smo kjer smo ze 25 let in zmeraj slabse je.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 18:47 16.oktober 2017.

    Fantje zastojn se trudite Boruta ima "majhen" pošten človek rad sigurno pa vam "velikim" ne paše!! Mislim,da nobeden od kandidatov nima niti najmanjših možnosti!! Vprašanje je samo ali v prvem krogu mogoče v drugem!? Dejstvo,da bo Borut predsednik še naslednjih ...prikaži več 5 let se ne da spremeniti!!

  • Franjo Erman 23:53 16.oktober 2017.

    ne ti men predsednico- se ve katero

  • Avatar Minovak
    Minovak 14:10 17.oktober 2017.

    NAROD, KI IZVOLI SKORUMPIRANCE, SLEPARJE, LOPOVE IN IZDAJALCE, NI ŽRTEV, TEMVEČ SOKRIVEC! George Orwell

  • Ladko Lipovsek 13:18 17.oktober 2017.

    Intelektualci, hm, če bi pregledali njihovo obdobje, zadnjih 5 let, kaj bi našlo za vsakega posebej.

  • ciril 14:39 16.oktober 2017.

    a Giuseppe Pierazzi pa ni hotu podpisat' ??

  • Janez_53 11:28 16.oktober 2017.

    Popolnoma se strinjam z navedbami omenjenih izobražencev. Pahor si nikakor ne zasluži ponovne izvolitve za predsednika države! Že dosedanjega mandata si ni zaslužil, ker je že kot predsednik vlade pokazal svoje "sposobnosti"! Na žalost je bil izvoljen zato, ker je ...prikaži več desnica napela vse sile, da ne bi bil izvoljen dr. Türk, ki je bil res dostojen predsednik, zato so desni volilci volili "manj slabega", ki pa se je izkazal za izrazito slabega.

    • jakec1575 12:03 16.oktober 2017.

      Danilo Turk z razlogom ni bil izvoljen v Zdruzene narode. Clovek ne razume socloveka. Stejejo tudi dejanja v zasebnosti. Ni on tako dostojen, kot ga mnogi hocete prodajati. Ne pravim, da je Pahor izrezan za funkcijo. Ampak Danilo je vseeno ...prikaži več grdo udrihal po drugace mislecih. tako se ne vodi dialoga.

  • cogocogo 12:07 16.oktober 2017.

    res sje stanje duha volilcev na psu,,narodu je samo se za cirkus ,,koliko skode je ta lutka naredile za kot sef vlade in sedaj je nagrajen z drugim mandatom ,,zalosti me da narod voli to bogo bitje ki ljubi samo ...prikaži veče ki ljubi samo sebe ,,tip je nepopravljivo sebicen narcisek ,,,meni zeloooo sluzast in ogaben ,,,

    • Franjo Erman 23:59 16.oktober 2017.

      čisto enostavno: nihče od kandidatov ni primeren, zato naj bo pahor. je glih tolk ubrisan, da ne bo škode delal

  • smuc 19:39 16.oktober 2017.

    Tisti, ki ste tako proti Pahorju, malo poglejte ostale kandidate, ki samo palamudijo in pojma nimajo kaj mora delati predsednik in kakšne pravice sploh ima! Ne poznam nobenega, vsaj med kandidati, ki bi bil bolj strpen in uvideven pri dogovarjanju ...prikaži več s strankami in s politiki!

  • Avatar atojeto
    atojeto 18:17 17.oktober 2017.

    Zakaj na volilnem listu nimamo možnosti "nihče od naštetih". Če bi največ ljudi (ne mislim absolutno večino) izbralo to možnost, se postopek kandidature ponovi, ti kandidati pa ne bi imeli pravice kandidirati do naslednjih volitev. To za mene ni demokracija, ...prikaži več ker me silijo izbirati med tistimi, ki mi niso všeč in sem prisiljen izbrati manjše zlo.

  • Avatar Minovak
    Minovak 14:09 17.oktober 2017.

    NAROD, KI IZVOLI SKORUMPIRANCE, SLEPARJE, LOPOVE IN IZDAJALCE, NI ŽRTEV, TEMVEČ SOKRIVEC! George Orwell

  • Avatar Leon
    Leon 15:50 16.oktober 2017.

    Bolj kot je narod butast rajši jih Borut ima ! Meeeeeeeeeeeeeeeeeeee

  • Senior 18:53 16.oktober 2017.

    V svojem dosedanjem mandatu je dokazal, da ni sposoben za Predsednika države. Je človek brez moralnih načel ; in to naj bi bil naš Predsednik? A ga ni nič sram? Mene je, ker kandidira.

    • mirror 19:11 16.oktober 2017.

      Pri nas je tako, da nesposobni zasedajo odgovorna delovna mesta. Ti isti v tujini nimajo nobenih možnosti. Primer Alenka in Danilo pri nas čaščena, v tujini polom.

  • Plavi-mil 16:35 16.oktober 2017.

    Še dobro, da nam je ultra levičarska intelektualna srenja po navodilu strica iz ozadja, napisala koga pod nobenim pogojem ne smemo voliti. No ovčke opranoglave zdaj veste koga ne smete voliti, ampak mi, kateri mislimo s svojo glavo, jih pač ne bomo ubogali.

    • Avatar Leon
      Leon 17:42 16.oktober 2017.

      .....pajade , pa ženo pozdravi !

  • Tupamaros 12:37 16.oktober 2017.

    Kam pes taco moli? Vsi podpisani so podložniki kontinuitete. S ponosom imajo potrdilo "Univerze Edvarda Kardelja" , V Edijevem stilu.

    • popokatopetl 13:43 16.oktober 2017.

      Ja, tud rdeči kader Janša je mende zelo proti, čeprav se nikakor ne bi hotel podpisat na isti papir ;)

  • maresem 11:38 16.oktober 2017.

    Pahor je kljub vsemu car in do vseh enak z razliko od ostale levičarske bagre s Turkom načelu.

    • jakec1575 11:58 16.oktober 2017.

      Resnicno se je trudil uma so se umirjati zogico med razgretim ozracjem enih in drugih. Morda je degradiral s svojimi izpadi, morda je sel po poti popularizacije pozicije. Vem, da je bil Turk clovek brez smisla za socloveka. Raje imam ...prikaži več lapsus, za katerega se opravici, kot pa drugorazredne teme, za katere se ne opravici. pahor ima verodostojen protikandidate. Res je, da ni urgiral pri dolocenih procesih kot avtoriteta. Res pa je tudi, da ne vemo, v imenu koga so se zbrali tile intelektualci

    • jakec1575 12:00 16.oktober 2017.

      Danes je treba vse medije jemati z rezervo. zelo malo je popolnih resnic. Danes se medijski prostor gradi s polresnicami in mnenji.

    • Avatar Leon
      Leon 17:46 16.oktober 2017.

      jakec@ ....Kdo je to Turk ? A misliš Erdogana ?

  • tomaz 14:33 16.oktober 2017.

    Od vseh uradnih kandidatov, je še vedno daleč najboljši kandidat, ima moj glas .

    • Avatar Leon
      Leon 15:49 16.oktober 2017.

      Pelji ga domov naj ti polepša dan ,ampak tukaj gre za vodenje države dragi moj Tomaž !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.