Zdravje
14353 ogledov

Omikron: "simptomi so neobičajni, a blažji"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • QSprm 12:08 28.november 2021.

    Kaksni so simptomi in kaksen je potek sploh ni vazno. Nova razlicica ima samo en namen: opravicit nov val histerije cepljenja. Kolk je vse skupej samo pateticna predstava za rajo se vidi na primeru japonske in na grafih okuzenih. Japonci ...prikaži več nimajo prakticno nikogar z bacilom vec odkar so uvedli ivermacin. In grafi jasno kazejo, da je letos celo vec pacientov kot lani, ko sploh nihce ni bil cepljen. Kar pove vec kot dovolj o norosti korona teroristov.

    • rd2dmk2 13:36 28.november 2021.

      ja, razdalja pomaga, ne pa cepivo. lani je bila splošna karantena.in cantaruti pa bluzi nekaj o delovanju gospodarskih subjektov in obveznem cepljenju.. ta je pokazal kolk je njegov domet. za namesto strašila na polju, pa nič več.

    • smoljo 14:46 28.november 2021.

      Ma kako strašilo ,se tiči se mu bi smejali

  • rd2dmk2 13:31 28.november 2021.

    jest sem dons tudi zelooooo utrujen , a imam omikron mogoče, dej poklukar pa beovič a prideta prevert... sam zraven še lopato prnesta, mi je ostal še malo za skidat.. a sem mogoče mal utrujen od tega kidanja, verjetno, sej ...prikaži več že zlo dolg nič nisem kidal....

  • suineg7878 13:54 28.november 2021.

    V Avstraliji prvi primeri Omicrona.... hmmmm. Oni dovoljujejo vstop samo cepljenim. :)

  • becar 14:03 28.november 2021.

    Nemogoče. Glede na zganjanje panike, je omikron gotovo 20x hujši od delte #koronapropaganda

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.