Torej ruska ruleta s točo namesto z naboji..Moj nasvet, ne rešujte premoženja sredi neurja, poskrbite najprej za svoje bližnje in zase, ter ne pozabite na hišne ljubljenčke in ostale živali, če jih imate...srečno levi in desni, narava ni politično obarvana..
Torej ruska ruleta s točo namesto z naboji..Moj nasvet, ne rešujte premoženja sredi neurja, poskrbite najprej za svoje bližnje in zase, ter ne pozabite na hišne ljubljenčke in ostale živali, če jih imate...srečno levi in desni, narava ni politično obarvana..
V glavnem, izogibati se bo treba avtocest...
waw poleti bo toplo...kako grozno!!! in to v casih ko imajo se zaporniki klime kaj sele folk doma!!