Slovenija
21399 ogledov

Osebne izkaznice kmalu tudi ''v oblaku''?

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mirror 11:16 29.november 2018.

    Naši politiki naj se raje pobrigajo, kaj bomo jutri dali na mizo in ne neke utvare v prihodnosti.

  • pulse 12:11 29.november 2018.

    To je torej zadnji korak, ki omogoča množično krajo identitete s podatki "iz oblaka"... Poglejte si tukaj primer avstralca, ki so mu prodali vse premoženje, med tem ko je bil na dopustu: https://www.youtube.com/watch?v=4FNRNYLik44 Pri notarju so se predstavili z njegovo ...prikaži večovo osebno izkaznico...

    • Jana Bejba 13:03 02.december 2018.

      Imaš prav, teh primerov je čedalje več.. Samo so v prekršku, kar se tiče varstva osebnih podatkov in vtikanja v zasebno življenje posameznika, isto za poseg človeškega telesa pri zdravniku je prekršek. Ker genetika so tvoji osebni podatki in v ...prikaži več preteklosti v Sloveniji so se dogajale grde zlorabe, ker so prodajali te podatke v mafijskih javnih ustanovah, tudi javnega zdravstva! Vse za umetno inteligenco ter poboj ljudi-robotkov: https://www.facebook.com/playgroundenglish/videos/798624293804236/

  • Avatar Lion007
    Lion007 11:10 29.november 2018.

    Naši politiki so v oblakih.

  • kapibara 09:52 29.november 2018.

    Kdo pa še rabi-nosi osebno ? Vsak ki nima vozniškega dovoljenja . Potni list ima pa tako ali tako največjo težo.

  • puys 16:45 29.november 2018.

    Ne dam prstnih odtisov, to je za kriminalce.

    • kapibara 09:49 30.november 2018.

      Si že dal pri 18 letih ( prvi osebni )..

    • Jana Bejba 12:54 02.december 2018.

      Ne, si v resnici že dal prstne odtise, ko si prišel na ta nepoznani svet, že kot majhen otrok, to ko si dal prstne odtise pri policaju!

  • Jana Bejba 13:08 02.december 2018.

    Oprostite, vsi pristojni v parlamentu.. Nekaj mi razjasnite.. Razumem, da se tehnologija razvija naprej, samo močno se zatika pri povzročanju odpadkov, kar se tiče karkoli od elektronike, ki moraš to oddati posebej, kot je komunala v lastnem slovenskem kraju. Si ...prikaži več samo predstavljam, da nisi naredil nič za zmanjševanje te elektronskih odpadkov, ki je izredno nevarna za okolje/zdravje človeka. Če bi bil svet vse okrog samo od tehnologije...

    • Jana Bejba 13:11 02.december 2018.

      ... Kako to izgleda, če veliko elektronskih izdelkov, kot so vse naprave z digitalnim sistemom, ki ponavadi imajo zelo omejen čas in tudi malce več odstopanja? Koliko odpadkov bi se povzročal v okolje samo, kjer pridemo v stik mi ljudje, ...prikaži več vsa živa bitja ne živa bitja? #SamoPovemInOpozorjam..

    • Jana Bejba 13:16 02.december 2018.

      Zanima me, koliko odpadkov je nerecikliranih že od večine ljudi, ki imajo pametne telefone ter vse naprave, ki je vse okrog elektronsko in ima 2 do 3 leta rok trajanja ter po tem času je veliko onesnaževanja odpadkov od vsake ...prikaži več elektronike posebej? A niso te že stvari za enkratno uporabo? To močno krivite ekonomijo samo, kot največji uničevalec okolja. Tudi vsak papir ter les, ki se ne povrne v celoti od vsakega posekanega drevesa, in trpijo zaščitene čebelice. In ne samo od plastičnih vreč...

  • rogixl 13:56 29.november 2018.

    Za to, kaj bo kdo dal na mizo bo moral vsak poskrbeti sam. Razni "slamuhi", ki samo kritizirajo naj raje poprimejo za delo. Ga je povsod dovolj.

  • iliana 14:58 29.november 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam lastnik. obišcite ===============>>>>>> www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.