Slovenija /slovenija/crna-kronika
374 ogledov

Otrok z rokami segel na drsni del ograje

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • francl12 18:44 16.maj 2016.

    ti si pa krepko usekan!!!

  • francl12 18:45 16.maj 2016.

    ojej tebi pa špila.....

  • Gigiiinjo 10:08 16.maj 2016.

    in na koncu bo za nesposobnost matere kriv trgovski center ker ni na steni bilo opozorila da naj se pazi na otroka. že vidim

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 12:26 16.maj 2016.

    Ma zakaj sploh so te tekoče stopnice. Mal telovadbe pa ja ne škodi. Če imam možnost vedno izberem navadne stopnice.

  • novispenjac 15:56 16.maj 2016.

    zanimivo, da žurnal ne napiše imena centra, ker se boji zameriti oglaševalcem. Torej, povejte za kateri center je šlo, da se v bodoče izogibam potencialno nevarnim stopnicam.

  • MaloNor 13:18 16.maj 2016.

    Če je odprtina nad OSEM METRSKO LUKNJO !!! tako velika, da lahko skoznjo pade otrok o KRIVDI NI DVOMA. Kdo je projektiral ? Kdo je izvajal dela ? Kdo je nadzoroval ?, Kdo je izdal uporabno dovoljenje ? Z ograjo ...prikaži večjo zapreti tako luknjo ( luknjico !) ne stane niti 100 Eur. Če bi bila inšpekcija kaj vredna, bi že včeraj zaprla cel trgovski center. Samo ne recite, da niso bili obveščeni. Če ste mene v Spodnji Duplek lahko obvestili vsaj 3x, je obveščena tudi inšpekcija. Bralcem se opravičujem za izliti žolč.

  • KOJAK 15:02 16.maj 2016.

    Ti očitno nimaš otrok ali pa jih imaš na vrvici, do take nesreče lahko pride v trenutku...

  • dr.slo 22:28 16.maj 2016.

    ... in ko pride, preložimo odgovornost.

  • dr.slo 22:29 16.maj 2016.

    če jaz padem iz tvojega balkona, si ti kriv?

  • Rado Stajnko 17:52 16.maj 2016.

    In ravno danes sem po mediju slišal, da je tuja krivda isključena. Ja kdo pa je potem kriv, moja pokojna babica, ali otrok, ki v svoji nevednosti, da roko na določeno mesto, ki bi tako ali tako moralo biti varno, ...prikaži več kot vse javne površine. ODGOVOREN JE ISKLJUČNO IN SAMO, LASTNIK OBJEKTA.

  • Ferluci 15:19 16.maj 2016.

    Kaj vse ne vidiš, v enem izmed trgovskih centrov Qlandije pri nas, dogajalo se je tekočih stopnicah, oziroma na tekočem traku: Prejšnji teden je mamica z dvema otrokoma, eden v vozičku, drugi 4 ali 5 letnik pred njo. Mamica v ...prikaži več eni roki otroški voziček, v drugi mobi. Ta 4 ali 5-letnik se je pred vozičkom razmetaval po tleh, po traku, tako da me je bilo kar groza, če se bo vse srečno končalo. Mamica bulji v telefon, edino kar je bilo je monotono rekla: "Pazi, da te ne bo na vrhu vrglo! ". No, prišli so do vrha, končalo se je res srečno, trak ga ni zagrabil za obleko, ne za prst, niti poškodoval. No, mamica je na koncu traku obstala, buljila v telefon, tako da sem jo moral dobesedno 'odriniti', da sem izstopil iz tega traku. No, in sedaj beremo o tragičnem dogodku ... so res vedno krivi vsi drugi, razen staršev ne?

  • KOJAK 07:42 17.maj 2016.

    dr.slo... slabo bereš. Jaz nikjer ne prelagam odgovornosti, le ne strinjam se s posploševanjem da se to lahko zgodi samo nesposobnim staršem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.