Magazin
29084 ogledov

Pa to je noro: Solze v očeh Avdiča, Deželaka in Moreljeve!

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 21:26 09.avgust 2023.

    Pa še to, ker niso humanitarna organizacija bodo ljudje plačevali dohodnino od prejete pomoči.je FURS , korektno, že včeraj opozarjal na to.

    • Avatar Zoran
      StarMačk 22:43 09.avgust 2023.

      Za dobrodelna sredstva, ki jih zbira FUNDACIJA PREPROSTO BLIZU, katera upravlja dobrodelne akcije na Radiu1, še nihče, ki je od njih pomoč dobil ni plačal centa dohodnine. Prav tako tesno sodelujejo z ZPM Moste, kjer že desetletja neumorno deluje predsednica, ...prikaži več gospa z veliko začetnico, Gospa Anita Ogulin in zagotovo dobro vedo kako se stvarem pravilno streže! Sicer pa KODI NAMENA: CHAR moramo obvezno dodati še (Dobrodelno plačilo) in sredstva takšnega nakazila posamezniku ne podležejo dohodnini!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 22:53 09.avgust 2023.

    Čestitke Radiu1, radijskim postajam skupnega programa , Denisu in vsem voditeljem, sodelujočim v ekipah, ki so poskrbele, da je sreda 9. avgusta 2023 lahko postala izjemen dan! Čestitke in zahvala vsem ki so, ste, smo darovali tudi v tej akciji ...prikaži več in verjamem, da ni edina! Poklon vsem, z veliko željo, da bi znali to enotnost prenesti širše v družbo, ne le ko nas strezni huda ura! dr. Robert Golob, Janez Janša, danes prvo odgovorna politika, dobro si poglejta ta rezultat in globoko poglejta vase!!!

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 21:25 09.avgust 2023.

    Klasika . Jok na koncu. So mi pa na tem radiu vedno zanimive cifre. Me zanima kdo tiste cente na koncu daruje? Ali samo na tablo napišejo da vec zgleda. Patetično.

  • Ender3 19:43 09.avgust 2023.

    Radijski inkasanti z veliko izkušnjami. Pa malo patetike z solzami...

    • Kojak 19:45 09.avgust 2023.

      Če nisi prispeval vsaj upam, da si kaj nakazal kam drugam ali pa vsaj kje pomagal pri čiščenju.

    • munja 00:00 10.avgust 2023.

      Ender lahko te je sram, da pišeš take komentarje. Si sam kaj prispeval? Ljudem je sedaj potrebna pomoč, ne pa tvoji slaboumni komentarji, luzer.

    • Ender3 12:52 10.avgust 2023.

      munja🖕 tam v kleti nimate kaj prispevati..Maloumje vam to ne dopušča. Lahko pa bi šla z @Kojak-om lopato gonit ali se vsaj z blatu Janezom kameri nastavljat. Če ne drugega bi bila bolj prepoznavna med troli.

    • Kojak 14:39 10.avgust 2023.

      Ender3 ... papak, ja bil sem v kleti kolega v Trzinu kjer sem cel dan ven nosil stvari prepojene s kurilnim oljem. Jebem te v usta kretena, pošlji naslov da ti zbijem to patetiko skupaj z zobmi iz ust.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.