Slovenija
24 ogledov

Pahor teče okoli Blejskega jezera

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • razumnik 08:14 14.julij 2013.

    zato je pa v florestenci, na vrag da ti ne ušajna v oči

  • zic 22:31 13.julij 2013.

    če je komu lepo v Sloveniji je pa Boratu!!! da jim j.... m.....!!!

  • mirko 22:57 13.julij 2013.

    Narcis.

  • Boschtjan Zupanchich 23:00 13.julij 2013.

    kaj je zdaj, a nima nobenega pametnejšega dela ??? Naj pride k meni , mu bom že jaz kaj dal za poprijeti , da nebo praznih rok tekal naokrog !!!

  • Avatar čavez
    čavez 09:48 14.julij 2013.

    Bi bilo lepo da bi tekel po Bohinju da si ogleda kako njegova sodrga ruši navadnim smrtnikom.

  • Avatar čavez
    čavez 09:49 14.julij 2013.

    Pahor navaden narcisoid.

  • Oxxo 22:21 13.julij 2013.

    Za Boruta je edina slaba stran njegove udeležbe na teku ta, da bo tekel po temi in se ga ne bo dovolj dobro videlo... Mene bolj kot njegova samopromocija zanima, kdaj bo izpolnil široke predvolilne obljube (beri zavestne laži)... ...prikaži več. čeprav jih realno gledano ne more, ker nima pooblastil... na kar se zdaj izgovarja... No ja Borut - obljube si dal. Kaj zdaj?Veš Borut ni dovolj, da se samo pojaviš v npr. katastrofalni šoli na Ptuju... je treba KAJ NAREDIT, da otroci ne bodo jedli ob vonjavah dreka.... da bodo lahko kulturno opravili potrebo itd.Skratka: Pocukran, vase zagledan igralec! In še ratalo ti je.

  • Šemefuky 00:07 14.julij 2013.

    Ta naš precednik bi komod zamenjal koga od tistih lopovov na rdečem križu, ker verjamem, da je pošten človek in se ni okoriščal s funkcijami. Kot precednik, kot maskota države je kot otrok socializma požel že dosedaj z vsemi funkcijami ...prikaži več obilo nezasluženega uspeha, da bi že moral nehati sesati proračunska sredstva za njegove hobije fitnes in rekreacijo. Gospod precednik če poznate koga izven meja RS probajte ga prepričati, da vlaga v Slovenijo in vsaj kakšen servis za katrce odpre, da koga na novo zaposlimo. Sicer bomo lahkko samo še tekli in se zabavali, bemti konje zarukane.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.