Slovenija
6930 ogledov

Pečečnik: "Opremo smo enostavno ukradli"

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar ovca
    ovca 20:05 10.april 2020.

    Glede na to,da sem ovca 🤭, ali mi lahko nekdo razlozi naslednje: kako opremo dobesedno ukrades iz tovarne in jo placas? 🤔 Ne stekam in ne stekam. Ocitno zato, ker sem ovca 😆🤑🤥

    • stilist 21:06 10.april 2020.

      Temu se drugače reče korupcija na različnih nivojih...

    • Laznivi 21:24 10.april 2020.

      Ovca delaj mleko se naprej in biznise pusti sposobnejsim ,skoda da se trudis ker ne ne bo nic ...

    • matermila 07:26 11.april 2020.

      Ovca,drži kar si napisal,si ovca.

    • Avatar ovca
      ovca 09:34 11.april 2020.

      Laznivi in matermila,da sta jajckova,se zelo dobro opazi. In da imata enak iq tudi. Postavila sem vprasanje,vidva pa lapata pa se vesta ne o cem. Glavno da lapata. Matermila,ti nisi imel biologije v os? Te niso naucili,da je ovca zenskega spola?

  • midos 19:33 10.april 2020.

    ..zakaj je pa ta voluhar Počivalšek na slikah ,kao noben ni nič zaslužil !!!!??HA HA HA

  • sam50 20:37 10.april 2020.

    Pri takih vezah s kitajsko mafijo pa ja ni hudič,da ni preprodal enih 100 ton opreme tudi drugim državam po dvakratni ceni,pa bilo tistih 20 ton za Slovenijo brezplačnih.....

  • Solton 20:35 10.april 2020.

    lopov kot lopov pač...

  • Avatar Leon
    Leon 07:29 11.april 2020.

    Ko bi šlo samo za opremo ? Kam je izginilo 35 milijard dolga ?

  • SonnyBlack 21:43 10.april 2020.

    ikradli so nam nasa zivljenja...

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 19:39 10.april 2020.

    Je slika tale Pečečnik.Lopov,ampak ni odbijajoč. Jaz sem se toliko smejal,ko je rekel,da so tujci nosili polne torbe denarja za njegove že naročene maske,tako da je bila sreča,da mu jih je uspelo dobaviti.Ga prav vidim,ko si misli "Tele norce v ...prikaži več Sloveniji sem fajn potegnil za nos,vse za nazaj in za naprej,tudi za tisti smrdljivi stadion. To se je dalo spelat samo pri Slovenskih budalah.Drugod bi bilo skoraj nemogoče".

  • Jambor 22:43 10.april 2020.

    Joc, s takimi izjavami se ni za hvalit. Enkrat "tat" za vedno "tat"...

    • Avatar MS
      MS 10:55 11.april 2020.

      Jambor, ta tat ti je zrihtal "nagobčnik" in ti rešil življenje! Edina pomanjklivost teh mask je ta, da ne more preprečiti neumnega gobcanja kretenom ki pljuvajo po plemanitih ljudeh, ki v svoji režiji rešujejo življenja svojim rojakom! Tudi takim kot si ti!

  • kapibara1 19:14 11.april 2020.

    Pečečnik je "priznal". - Kdor prizna , se mu polovoia oprosti.. !! - Užaljena raja- BEDAKI, naj pa to vrnejo.. !!

  • silvo82 09:13 11.april 2020.

    rabili bi več pečečnikov in manj tistih ki mislijo samo na svoj žep

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.