Slovenija
20087 ogledov

Petkovi podatki: Strašljive številke, krivulja je vse bolj strma

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 08:14 01.januar 2022.

    Seveda bi bilo utopično pričakovati drugačno politiko teh strani, ki imajo očitno pogodbo z vlado do aprila...Ostali svet pa ve, da je Omikron blag in bo hitreje, bolj varno in trajneje prekužil ter zaščitil prebivalce, kot vsa cepiva skupaj...Posledično mnoge ...prikaži veče države že blažijo ukrepe, JAR pa jih je večinoma že odpravila...

  • molka 09:40 01.januar 2022.

    panika blesava zurnalova neumna bedna lazniva

  • rd2dmk2 09:44 01.januar 2022.

    a ste nekateri v prejšnjem letu pozabili še par tistih možganskih celic ali pa so vam jih petarde razstrelile.. a bi kdo povedal kolk ljudi ste včeraj testiral ? že cel teden se je govorilo, na tv pri poročilih so ...prikaži večso objavljali koliko več ljudi se testira ta teden, da komaj sproti podelujejo. vrste kot pred ikeo ob odprtju, včeraj pa sta menda pozabili da so testi veljali samo 12 ur za večerje.. in tako so se najdli čist vsi okuženi, prej pa samo sem ter tja kateri, ostali so se pa prešvercali.

  • PaPajapopi 09:02 01.januar 2022.

    Prvi infektolog v državi, Kalimero, bo povedal kako naprej in kako naj se tresemo od strahu, v levo ali v desno ali v obe strani hkrati, da bomo uravnoteženi.

  • alexander6 09:11 01.januar 2022.

    Strašljive številke, krivulja je vse bolj strma. Ha,ha,ha! Ovčke že grabi panika. meni je tole tako strašljivo, da sem že padel s stola. Ha,ha,ha!

  • Laura_Deblois 09:29 01.januar 2022.

    Google je vsak teden plačal spletno delo od doma od 6000 do 10000 evrov. Od Googla sem prejel prvi mesec 27416 evrov plače. V prostem času delam 3 ure na dan. pojdite na to stran za več podrobnosti............ >>>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.