Svet
131175 ogledov

Petletni deček umrl v razbeljenem avtomobilu

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • munja 22:11 21.junij 2022.

    Kako lahko mama pozabi svojega otroka v avtu??!! Nezaslišano!

  • anica00 22:25 21.junij 2022.

    Ubogi otrok. Veliko se piše o tem, pa se še vedno zgodi.

  • Primorec 08:37 22.junij 2022.

    Tri ure niso opazili, da ni otroka? Otroka moraš imeti na očeh, ali ga vsaj slišati. Nedopustna malomarnost in opustitev dolžne skrbi za otroka. Odvzeti otroke in v arest.

  • rd2dmk2 08:58 22.junij 2022.

    to je amerika, trump , puške in idioti,ki ne znajo preštet otroke. pa se dela komedija sam doma. preostale otroke zaplent, ta stare pa pobit. ker jim niti ta tragedija ne bo prišla nikamor, ker tam med ušesi ni nič ...prikaži večč razen žice, ki drži tiste uhlje skupi. tako bodo otroc lahko mogoče preživel in ratal vkaj spodobnega, ta stari pa ne bodo imel možnost še kerga pobit.

    • ico8 16:12 22.junij 2022.

      Ne seri, ker sem ravno izvedel, da se hoce tvoj sosed obesiti, ker ima tebe za soseda!

    • rd2dmk2 21:31 22.junij 2022.

      ico8 eh..ma si ti prepričan da veš kdo je moj sosed.. zdej si pa ustrelu v prazno. ker moj sosed.. lahko bi ti hudo jokal za mojim sosedom..pejd ga tolažit. mogoče pa že mal slabo slišiš pa si narobe slišal. ...prikaži večl. da ni bilo mogoče da se tvoj sosed meni, da se mu bo sosed obesil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.