Avto
113 ogledov

Pisanje sms sporočil: Ko se je invalid vsedel v avto ni bilo več smešno

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • marko 21:51 26.januar 2016.

    Amatersko narejeno,AVP je objavila na spletu pravi video,priporočam da si ga ogledate...

  • marko 21:52 26.januar 2016.

    https://www.youtube.com/watch?v=cGzM52PkO1k

  • vzev 09:12 27.januar 2016.

    Telefoniranje ni problem, pisanje SMS-ov je pa nekaj čisto drugega. Težava so samo tisti, ki npr. vzamejo telefon v roke enkrat na leto. Tisti, ki pa to počnemo redno, pa sploh ne vpliva na vožnjo.

  • Avatar olor
    olor 09:36 27.januar 2016.

    Ne vem zakaj si narod ne poslužuje prostoročnega telefoniranja, pa je tako preprosto, pa še protizakonito ni.

  • maresem2 10:20 27.januar 2016.

    Seveda... ti si super boy!

  • Pepe007 07:53 27.januar 2016.

    Nisem še poskusil SMS pisati med tem ko vozim in si ne predstavljam, da bi se to šel. Potem raje pokličem in uporabim slušalko za nekaj €. Gotovo pa tudi klicanje zmanjša koncentracijo. Enako kot zavzeta debata znotraj vozila. Ravno ...prikaži več ta teden sem na avtocesti šel mimo avta, ki je dokaj brez razloga začel voziti 20 ali 30 km/h počasneje. Videl sem, da zavzeto debatirajo.

  • Avatar Leon
    Leon 08:49 27.januar 2016.

    AVP je ta video kopiralo ! Verjamem pa ,da je dobro zaračunalo davkoplačevalcem. poišči si na youtube .

  • tecumseh_1975 08:59 27.januar 2016.

    tole telefonarjenje in SMS-kanje je res prava mora na cestah. Nasploh je aroganca in brezbrižnost ljudi v avtomobilih postala hud problem.\s\szadnjič sem na AC prehiteval vozilo , ker me je na prehitevalnem dohiteval drug avto sem se svojimi 130 umaknil ...prikaži več nazaj na vozni pas in se skoraj nalimal na enega bizgeca v "bemfiju" ki je tam vozil 70-80kmh. Začenjal sem ga prehitevat in opazil da jasno telefonira in ko sem mu signaliziral da to ni OK, je pospešil se postavil pred mene in pri 130khm začel pred menoj bremzati.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.