Slovenija
6246 ogledov

Pivčevi hrbet obrnil tudi Gantar. Bo DeSUS izstopil iz vlade?

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • e7a577d9a0a94365773a47e8a9a19dab1b01c855 16:05 11.avgust 2020.

    a je ta anemični gantar že naredil reformo zdravstva? govori že tako, kot da bi rabil nahrbtnik z respiratorjem 24/7 . karavana gre naprej, milijarde v zdravstvu pa v privatne žepe. sedaj se naročeno ukvarjamo z desusom, do zdravnika pa ...prikaži več sploh več ne prideš. tega pajaca bi morali že zdavnaj pospremiti na dob. dosmrtno. namesto reforme je vsak dan na tv.

  • Gandi123 16:38 11.avgust 2020.

    Gantar se boji, da bo stranka izgubila ugled. Nekaj kar nimaš, ne moreš izgubiti!

  • ginko 17:38 11.avgust 2020.

    Zadnji čas, da DESUS - stranka starih upokojenih udbašev gre iz DZ. Nikoli ni bila to stranka drugorazredni upokojencev. Bili so večni bleferji v vseh vladah, vodeni iz mafijskega udbaškega ozadja za obvladovanje dosedanjih vlad v katerih so bili prisotni. ...prikaži veči. Zato imamo drugorazredni upokojenci od te mafije pokojnine, ki se jim reče "ostanek drobiža" od pokradenega.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 17:48 11.avgust 2020.

    Folk,sicer ni to politična tema,ampak mi nekaj ni jasno.Sem na nacionalki pred poročili malo gledal reklamo TOP SHOP - Natalija Verboren reklamira nekakšen SLIM za toplenje maščobe... In sem prišel do spoznanja,pa zakaj ona to ne proba(če je to toliko ...prikaži več učinkovita zadeva) na njenem možu Bojiću,namreč ona tega trenutno ne rabi... .On pa to krvavo potrebuje...in bi tudi mi potencialni uporabniki,kasneje po njemu videli,če zadeva deluje.

    • Avatar praufo
      praufo 20:51 11.avgust 2020.

      ja sej to j hudič, ker folk zja to kučevo tv, ki jih dela blesave, ne da bi se tega zavedali, ... neta pa ta stari ne zanjo al nočjo uporabljat, ne vem, ... počakaš, da se sistem naloži, pa ...prikaži več bravzer , karkoli , url naslov ... ah... ne vem kdor ne zna , pač ne zna, sam vedno več ta starih ma pa smarte ... jebemti zakaj to ne uporabijo .... neznannje

  • 277e7e0798e154efbedb78510b05597587d206c4 15:09 11.avgust 2020.

    Ni obrnil hrbta šele sedaj. Ta hodi ritensko že od kar so ga prvič kot nesposobnega vrgli z mesta ministra. In je pridružen peterici ali šesterici prevratnikov že skozi, pripravljeni so potopiti kar celo stranko, da si ohranijo svoje privilegije.

  • Avatar right
    right 14:24 11.avgust 2020.

    čim prej volitve, da se to komunjarsko stranko zbrca iz parlamenta in nikoli več spusti v njega. vi niste stranka upokojencev, ampak stranka pokvarjenih rdečugarjev

  • marjan9 16:24 11.avgust 2020.

    Zelo neumno govorjenje nedoraslo na pamet vrez mozga

  • jezero 16:43 11.avgust 2020.

    Spomnil sem se na poslance Stranke Mira Cerarja (SMC). Kakšni ljudje so pa to?

  • Avatar praufo
    praufo 20:56 11.avgust 2020.

    tale gantar je pa taka migolja ... jao , jao ... nekaj jamra pa čivka, pa bluzi ... tipičen šrink, psihiater al psiholog al seveda sajko ... čisti jamrač in blefer, ... jah veste pa to pa to ... jah, ...prikaži več jah ... pa sapo zajame pa spet zajamra ... blefer

  • kapibara1 09:50 12.avgust 2020.

    Že ob pojavljanju ob Coroni, v medijih, mi je bil neki sluzko ljigavi.. Ni toti za v politiko- 100% da ne..

    • Avatar praufo
      praufo 14:16 12.avgust 2020.

      taki so idealni ... govori kot psihiater, še boljši je pa v politiki ... vsak tega ne obvlada, potem ga pa odnesejo

  • Avatar Jože Kramar
    joze8 15:30 12.avgust 2020.

    Gantar mi deluje kot prikriti vohun vedno ruši sam paq ni sposoben da bi se upru globoki državi katera ga drži v šahu. Je navaden ničvrednež brez jajc.

  • Avatar nadine20
    nadine20 15:41 11.avgust 2020.

    Tu si izposodite hiter denar Ali išcete nujno financno pomoc? vam je banka zavrnila in nimate kam iti? ne išcite vec, lahko vam pomagamo s katerim koli zneskom, ki ga morda potrebujete. vljudno nas kontaktirajte preko e-pošte z vašimi imeni, ...prikaži več, državo, znesek posojila, trajanje posojila, poklic, telefonsko številko, namen posojila? za vec informacij na : leydifinance@gmail.com MARIA LEYDI

    • marjan9 16:27 11.avgust 2020.

      Zikollino marjan 9 je odgovoril tebi

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:49 11.avgust 2020.

      MARŠ !!! V rit si ga vtakni.

    • Avatar nadine20
      nadine20 17:58 11.avgust 2020.

      To sporočilo ni ponarejeno, sem Francoz in imam vse dokazne dokumente, ki dokazujejo, da je resno.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 18:12 11.avgust 2020.

      Si Francoz,ki je debela prasica nadine.Kako to more bit? Ne more bit!!! Francoz,a debela baba.Veš kaj,pejd ti na končno postajo busa št. 20,pa čez travnik... .Tam boš zelo uspešen,ker če kje potrebujejo posojila,sem prepričan,da jih tam.

    • Avatar nadine20
      nadine20 18:16 11.avgust 2020.

      Oprosti gospod ali mr Trenutno sem v Sloveniji. Sem gospodinja, nočem nikogar ogoljufati. Lahko vam dam naslov in svojo telefonsko številko. Hvala vam

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 18:20 11.avgust 2020.

      Gospodinja polna denarja...? Ta je pa tolk močna... .Me veseli spoštovana gospodinja, jaz sem pa od Alain Delona stric.

  • suineg78 14:10 11.avgust 2020.

    Pa pustite revico še kak teden na oblasti. Ravno ko je začela uveljavljati staro politično pravilo "delaj tako kot ti rečem, ne tako kot delam sama" pa že polena (beri račune) pod noge. Zanjo je Kahel avto na vodni pogon. :)

  • wingspan15 15:14 11.avgust 2020.

    Tako Desus kot SMC sta zapravila svoje možnosti, ko sta, z vstopom v Janševo vlado, izdala svoje volilce. To kar se sedaj dogaja, je pa samo posledica ob spoznanju zaenkrat le Desus-a.

  • Zikollino 15:35 11.avgust 2020.

    Pivčevi nogo v rit, Desus iz vlade, gremo na volitve, Janša na smetišče ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.