Avto
36 ogledov

Plačamo več, da ni treba v trgovski center

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zigc0601 08:42 04.julij 2013.

    Pozitivno, da se ponudba širi in razvija, ampak jaz na bencinskem servisu plačujem samo in izključno gorivo, saj se mi zdi čisto preneumno tako drago plačevati izdelke, ki jih imajo tudi v trgovini.

  • sweetdogs 08:47 04.julij 2013.

    Če v ponudbo vključijo še piščančji giroz z pravim belim mesom, se ustavim vedno, ko grem na daljšo pot... in to smrtno resno.V raznih hamburgerjih nimaš pojma kakšno meso je in zaradi tega jih večina ne je. Če ...prikaži več pa ti dobiš notri file, ki ga speče pred teboj pa ni nobenega dvoma in je to najbolj zdrav fastfood. Pa ni problem plačati par 10 centov več.

  • JANEZON 09:03 04.julij 2013.

    Vse dobiš na pumpi, enako kot na pošti , samo bencina po normalni ceni nimajo............

  • Klemen Geršak 17:36 08.julij 2013.

    Imajo hamburger s piščančjim zrezkom... :)

  • brencl 08:19 04.julij 2013.

    To ni nič novega - BP in še nekateri poznajo že kar dolgo tak sistem. Imajo tudi razdelane aplikacije, kjer lahko osebno ali v elektronski obliki oddaš naročilo, ob povratku iz službe pa te na "tvoji črpalki" ob dogovorjeni uri ...prikaži več čaka zavoj z naročenim blagom (tudi špecerija in zelenjava).

  • cevor 08:33 07.julij 2013.

    In ravno to me najbolj moti. Ko natočim gorivo me čedalje pogosteje pustijo čakati v vrsti, kjer si folk izbira koice, pa sendviče pa ostalo kramo. Tolk se pa Petrol še ne zna organizirat (kot je običajno v tujini) da ...prikaži več so blagajne ločene za ostale stvar in bencin? Zaradi tega pogosteje točim pri Hoferju, kjer nalijem in grem pa kljub temu, da imajo najbolj neumen in čuden način plačevanja s karticami kar sem jih kdaj videl.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.