Slovenija
7219 ogledov

Plenković udaril nazaj prek meje

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 19:08 13.april 2019.

    prokleti lažnivi jugoviči

    • smuc 10:23 30.junij 2019.

      Mi s svojim obnašanjem in laganjem smo tudi na Balkanu.

  • minimaxi 22:20 13.april 2019.

    Drek napihnjen ustaški.

  • marija34 20:16 13.april 2019.

    Zdaj pa vsi na morje na Hrvasko.

  • leonardo 07:48 14.april 2019.

    Hm, spet mi nekaj ne štima. Če pri nas na sodišču proti kriminalcu predložijo prisluh in ga predložijo sodišču ne velja, ker je pridobljen na nezakonit način. Ta Tolj ali karkoli že je ta Hrvat je bil prav takko ujet ...prikaži večt s prisluhom. Plenkovič zanika in ignorira. Torej za vse ne velja. Zakaj hrvat ne gre mimo prisluha dveh slovenskih diplomatov, češ saj ne velja. Ker za HRVATE vedno veljajo zakoni, ki njim pašejo. To so pač potuhnjenci, ki nikoli ne bodo boljši! Res škoda, da imamo takšne sosede.

    • smuc 10:21 30.junij 2019.

      Vsi politiki se lažejo, naši in njihovi, mi pa jim vse verjamemo in jih volimo!! Ali nismo obce????

  • smuc 22:53 13.april 2019.

    Zanima me kdaj bo EU spregledal hrvaške laži in sprenevedanje? Mislim, da v EU ni države, ki bi znala tako svinjsko lagati in se sprenevedati. Plenkovič ni normalen, ker če bi bil bi ga bilo sram tako lagati in se ...prikaži več sprenevedati in tudi ta njihov pater ne bo nikoli prišel v nebesa, ker si jih res ne zasluži!!!!!!

    • leonardo 07:50 14.april 2019.

      Smuc, nikoli, ker so tudi v EU sami pokvarjenci in jim to odgovarja. Nisem za Trumpovo politiko ampak med nami in takšnimi sosedi edino zid pomaga!

    • smuc 10:22 30.junij 2019.

      Se strinjam.

  • alfagirl 20:01 13.april 2019.

    Hrvati se nam opravičeno smejijo. V vse to nas je spravil naš predsedenik države, njegova genialna ideja je bila arbitraža. Slovenci smo res prave ovce, ki ne zajo razmišljat. Še vedno volimo Pahorja, ki je soodgovoren za stanje v državi.

  • Papaja Popi 15:38 14.april 2019.

    Hvatarji bodo vedno srali. Sedaj, ko je mreža na meji je treba to izkoristiti. Začeti je treba ogrevat Kolpo in naseliti krokodile vanjo. Potrebno bo tudi povišati ograjo, da tudi ptica ne zleti čez Kako se vse to lepo sliši ! ! ! ! ! ! ! ! !

  • janez363 19:19 15.april 2019.

    Vse to je zakuhal jojo pa še naprej ga serje z nekakšnim predlogom o možnosti dvostranskega dogovarjanja. S tem izničuje arbitražno razsodbo, prekleta baraba.

    • smuc 10:20 30.junij 2019.

      Tebi tudi jajo iz ušes gleda?????

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.