Avto
45103 ogledov

Družba, imamo problem ...

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Pepe007 08:04 08.junij 2022.

    Hm, čas bo, da prevetrite svoje avtomobilske članke, da ne boste zadaj. Električni avti so bistveno težji, imajo manjšo nosilnost in veliko večjo obrabo pnevmatik in veliko več trdnih delcev. Električne avte prepovedati v mestnih središčih in tja spustiti samo ...prikaži več bencinarje in manjše dizle. Optimalno za zdravje ...

    • rd2dmk2 09:49 08.junij 2022.

      pepe007 naj dodam k tvojemu odličnemu zapisu še tole. par dni nazaj je bil na tem portalu članek z nasveti kako naj se vozi hibrid. i tam piše pošteno na gas , da el. motor dela na polno. torej če ...prikaži veče povzamemo ta člabek, se gume še bolj obrabljajo

  • 5fe65aabf7f15bf520c5139c81a82b8f81214b83 08:06 08.junij 2022.

    Je ze kar nekaj let od tega kar sem prvic slisal za to tezavo. Ni to nekaj novega, se zdalec ne. In da, tudi prah iz zavornih ploscic je menda vse prej kot nedolzen. Ampak glavno, da se po dizlu ...prikaži več pluva, ki je v bistvu se najbol okolju oz. nasemu zdravju prijazen.

  • Toma 16:51 08.junij 2022.

    Sava zimske so res opasne! V petih sezonah mi je uspelo znucati le 2 mm na pogonskih. Tudi sedaj jih imam, pa nobene obrabe. Drsijo pa ko sanke!

  • rd2dmk2 09:52 08.junij 2022.

    tukaj v članku se dogaja test verjetno po predpisih, torej poleti letne gume, ne zimske, da se profil porbai do konca. in potem poglejte kolk avtov ima nepravilno izrabljene gume, torej optika in to. tam se verjetno še bolj pojavljajo ...prikaži več ti delci. no ja industrija ve, kje lahko zasluži in kje ne. gume so kakršne so, dokler avti ne bodo lebdeli ne bodo drugač, vse ostalo pa nam lahko podtaknejo.

  • Avatar karjola
    karjola 19:48 08.junij 2022.

    Važno da se američani preseravajo z V8 motorji in dizli brez katalizatorjev.

  • optimist11 20:42 08.junij 2022.

    Ne pozabit na kolesarje...

  • rd2dmk2 22:26 08.junij 2022.

    no ha vas tole vprašam, zakaj so uvedli neosvinčen bencin ?zdej pa vas vprašam, pri tako silovitem napredku motorjev a se je kdo sploh vpraša a še rabimo svinec oziroma ciklične ogljikovodike in posledično katalizatorje ? in avti bi bili ...prikaži več cenejši, lažji paše kaj bi se našlo . ampak zakaj se nič ne spremeni ?

  • greenvalley 08:05 08.junij 2022.

    vprašajte se raje koliko strupa se ustvari pri sežigu pnevmatik v cementarni in to ne naših pnevmatik ampak iz uvoza

  • ico8 15:27 08.junij 2022.

    Pojdite z casom in naredite kot jaz. Pri zeeeelo poznanem obdelovalcu lesnih izdelkov(kopita za skrivanje pusk v koruzi, izdelki iz lastno izvlecenih cipres, predvsem pa izdelki inovatorja z pametjo kot en kamen(Einstein!) v Kamniku, sem narocil lesena kolesa iz bukve. ...prikaži več Lastnik in proizvajalec trdi, da so kolesa prav tako trda kotnjegova gl...a! Garancijo daje za tri generacije, ce lahko na pokrovu osi vzge rdeco zvezdo!

  • Jeannette_Ross 10:39 08.junij 2022.

    Google zdaj plačuje od 99 do 140 dolarjev na uro za spletno delo od doma. Moja zadnja plača je znašala 18.537 $ od tega lahkega in preprostega dela. To je neverjetno in dobički so neverjetni. ........>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝐂𝐚𝐬𝐡𝐝𝐨𝐰.𝐂𝐨𝐦

  • molka 08:00 08.junij 2022.

    kake kretenske neumnosti se se boste zlagali

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.