Še vedno je tak,kloven,z malo majn kil.
Itak je mal bolan...
Ukvarja se z jahanjem ;-) https://cdn.kme.si/public/images-cache/1200xX/2026/04/22/06b1d076d48c5fe664ff617f60709162/69f995a88b712/06b1d076d48c5fe664ff617f60709162.jpeg
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Še vedno je tak,kloven,z malo majn kil.
Itak je mal bolan...
Ukvarja se z jahanjem ;-) https://cdn.kme.si/public/images-cache/1200xX/2026/04/22/06b1d076d48c5fe664ff617f60709162/69f995a88b712/06b1d076d48c5fe664ff617f60709162.jpeg