Slovenija
460 ogledov

Po državi odprtih 2981 volišč

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • andrija 09:03 09.junij 2024.

    pa pride starejša mamika na volišče ,pa ji tam mladec iz komisije daje listke za referendume, pa mamika vpraša za kaj pa je toti?mladec pa ji odgovori-gospa prečitajte si.

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:29 09.junij 2024.

      Pravilno je odgovoril,ker vsakršna razlaga je zavajanje ,če ne razumeš preberi večkrat in vsak mora sam prebrat in se sam odločit.

  • darefoks 08:53 09.junij 2024.

    zarad mene ce jih je odprtih miljon a na te gnile lopovske volitve ne grem nikoli

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:30 09.junij 2024.

      Si bolj podoben ihtavemu otroku potem,čist otročje razmišljanje je to.

  • borut08 09:38 09.junij 2024.

    V državi,kjer politika in družba zlorablja institucije ter zlorablja zdravstvo in etiketira drugače misleče tako,da se jih načrtno spravlja v obup pamet ter zlorablja institucijo psihiatrije se lahko ta hinavska politika in družba ter država sama gre demokracijo.Kot višek hinavščine ...prikaži več pa na POP TV PV.Golob ob gospe z transplantirano ledvico dogovorjeno in zrežirano koketira z kamerami v odaji Fokus na temo zdravstvo,ko so jo meni načrtno uničili v UKC.LJ po ukazu politike oz.drzave.Fb.Zabret Borut

  • Idioti 13:12 09.junij 2024.

    To da ste mal bolan , mi dol visi , če sami tega ne opazite , rad bi pa povedal nekaj drugega . Danes sem jedel ŠIROKE REZANCE znamke NAŠE NAM PAŠE Mlinotest Ajdovščina ! Veseli me , da smo ...prikaži večo vsaj v enem segmentu testenin dobro posekal Italijane !

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.