Magazin /magazin/vip
72894 ogledov

Po škandalu: Toliko ljudi je v soboto prišlo na Challetov koncert

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 09:32 08.julij 2024.

    “Zvezda“ je ugasnila,pokopale so ga mladenke,ki so ga prijavile za nadlegovanje,zdaj je zacahnan

    • Avatar Zoran
      StarMačk 10:50 08.julij 2024.

      Za enkrat še ni kristalno jasno kdo tu govori resnico!? Glede na to, da pa je na podlagi javnih obtožb Policija začela z uradno preiskavo, še malo počakajmo, da vidimo kaj se bo izcimilo. V današnjih časih je za minuto ...prikaži več javne pozornosti marsikdo pripravljen izreči marsikaj, tudi "resnico" prikrojeno lastnim interesom... Kolega glasbenik, žal je že pokojni, je bil dobrih 40 let nazaj deležen podobnih obtožb, ki so se na koncu izkazale kot maščevanje mladenke, ker ni dobila pričakovane pozornosti.

    • FejstDogaja 11:06 08.julij 2024.

      Ja, 15-letnice so željne pozornosti deset let starejših tipov. Sploh pa tega, da jih vsa javnost vlači po zobeh! Ravno zaradi takih, kot si ti, so po navadi tiho, ker vedo, da bodo same postale tarče, perverznjaki pa si lahko ...prikaži več privoščijo vse. Z otroki!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 10:22 08.julij 2024.

    Glede na to, da je pred kratkim dopolnil 33 let se lahko tolaži, da so ga doletele Kristusove muke, ha, ha, ha...

  • Majazmaja 10:27 08.julij 2024.

    Presenečena sem, da je sploh kdaj kdo prišel na njegov "koncert" - že pred afero.

  • matermila 11:47 08.julij 2024.

    Mi je totalno ravno za oba "pesnika" in se čudim, da sploh kdo hodi to nakladanje poslušat. Kar pa se tiče ravnanja tega Čaleta, je pa moje mnenje, da bo treba počakati na izsledke policije (če res preiskujejo zadevo) in ...prikaži več šele nato pljuvati po njem. Bi pa še dodal, da je treba sankcionirati tudi starše teh mladenk, ki so se kot 15 letnice sukale v taki družbi (če je seveda vse res). Tako dete med temi tipi nima kaj iskati in tu naj krivdo prevzamejo tudi starši.

    • munja 13:57 08.julij 2024.

      Matermila, se popolnoma strinjam s tvojim komentarjem. Če je kaj od tega resnica, naj se razišče.

    • FejstDogaja 14:36 08.julij 2024.

      Policija tukaj nima nič, ker ni prišlo do kaznivega dejanja. Slinjenje po 15-letnicah ni kaznivo, dokler je izraženo samo z besedami. Ne pomeni pa to, da je prav. Še vedno je ogabno.

  • munja 13:59 08.julij 2024.

    Treba je poznat vse plati te zgodbe, tako da nekaj povprek komentirat in obsojat, je vseeno malo preuranjeno.

  • FejstDogaja 09:59 08.julij 2024.

    Ne maram kulture ukinitve, ker se je preveč razmahnila, ampak ta človek bi si ukinitev več kot zaslužil. Kako lahko tega sluzavca še kdo podpira? Tipa, ki se slini po otrocih?

  • Avatar Red Hiney
    red 18:36 08.julij 2024.

    Mene pa zanima koliko jih bo prišlo na Zlatkotov koncert

  • manja53 12:40 08.julij 2024.

    A tako, mladenke so mu verjele. bile tam takrat in ON hop po njih? In zdaj on si ni mogel pomagati, mladenke pa so krive? Do neke mere res, vendar je on zadosti star pajac, da bi moral vedeti, kje ...prikaži več mu je meja..aja ne ve .. meja ni le na Kolpi, je tudi drugje...

    • Avatar Zokispoki
      Zokispoki 14:05 08.julij 2024.

      Ja no, pred 12 leti očitno še ni bil dovolj pameten, oz. je verjetneje več kot z zgornjo, razmišljal s spodnjo glavo...

  • johan 21:18 08.julij 2024.

    Že ko pogledam Ano Vido Resnik, vidm, da nima vseh kolesc v glavi. Za slavo pri 15. letih je naredila marsikaj. Starši - boli jih briga, samo da bo punčka v medijih. Zdej pa kao huda. Dej, Ana, raje se skrij.

  • 4krogci 19:45 08.julij 2024.

    Ok Ćale je pač nedokazano pedofil glede na obtozbe....ampak kaj za vraga je pa narobe s starši, ko en tedn po aferi ko je to z pedofilstvom prišlo v javnost peljejo svoje otroke h njemu, da se jih on dotika??? ...prikaži več Zastopm da bi ostal na odru, ma ne da se je pomesal med njih!!!!

  • Avatar Metod Kvargl
    metod1 14:07 08.julij 2024.

    Koncert? Kaki koncert? Če znaš na kitari prijeti 2,5 akorda še za to ne moreš "koncertirati"...

  • Lion0077 11:48 08.julij 2024.

    Tale pajac dlje k do Vrhnike itak ne seže. Vprašanje, če ve, da tam izvira Ljubljanica..

  • jakec1575 21:49 08.julij 2024.

    zadnja fotka je se posebej zgovorna. dalec je prigural. to ni kariera

  • Kmodri_ 17:37 08.julij 2024.

    Prizadeti reklamnež!

  • Avatar Jašna53
    Jašna53 17:48 08.julij 2024.

    Vsem staršem, ki so otroke pripeljali na njegov koncert pobrat otroke in jih dat v rejništvo!!

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 18:11 08.julij 2024.

    Martić očitno rad provocira, ko se ogenj razplamti pa ni nič kriv. Ne Sale in ne Zlatko nista meni neke face, zgodbe v resnici ne poznam, če pa bi morala izbrati stran, bi se postavila na Zlatkovo. Me pa zanima ...prikaži več kako se bo spor razpletal, ker obtožbe so hude.

    • munja 11:11 09.julij 2024.

      jaz se ne postavljam na nobeno stran, ker sta oba kot pravi rek "svojega kruha vredna".

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.