Slovenija

Po sporu na parkrišču naj bi prišlo do streljanja

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Garancija
    Garancija 08:47 06.junij 2026.

    V našo deželo prihaja sama golazen

  • slavauk22 06:58 06.junij 2026.

    srbi pa cigoti kdo pa... nisem presenečen dolker se te golazni ne rešimo se nam slovenji slabo piše

    • SlavkoKrizman 07:04 06.junij 2026.

      Sam sebe si opisal, kot cigota...kaj še počneš v naši državi?

    • Avatar Bozo53
      Bozo53 09:19 06.junij 2026.

      Po moje je bla ukro nazi mafija, ker niso dobili zaston fruštka in stanovanja v Ljubljani so pa mal strelal in zganjal represijo nad poštenimi državljani!

    • slavauk22 11:06 06.junij 2026.

      dej spzidi srbine sej vemo da te vučič jebe v ritko!

    • SlavkoKrizman 22:44 06.junij 2026.

      Cigo, še si v naši državi. Si pozabil kje je meja? Te peljem?

    • slavauk22 07:03 07.junij 2026.

      ma kaj bi rad da te res pridem k teb in te lastoročno vržem iz tvojega kurnika.......

    • Avatar Bozo53
      Bozo53 07:38 07.junij 2026.

      "ma kaj bi rad da te res pridem k teb in te lastoročno vržem iz tvojega kurnika." Slavafuk a si obiskoval tečaj za "počasne" ukrajince z imenom "Slovenački u tri koraka"! Jebe te vse, še najbolj pa slepo sledenje šiptarju ...prikaži veču in njegovemu cirkusu plešočih pudljčkov!

    • SlavkoKrizman 08:35 07.junij 2026.

      Še enkrat si dokazal, da si pravi cigo. Nasilnež in idiot. Marš na mejo in odkokodakaj ven iz naše države.

    • slavauk22 15:55 07.junij 2026.

      golazn srbska mrš čez reko srbijo pa spomini ubrisanih vzemi seboj.......ste računali da bo jugoslavija obstajala še naprej

    • SlavkoKrizman 16:46 07.junij 2026.

      Sem Slovenec. Ti, golazen ciganska pa marš iz MOJE države.

    • Avatar Bozo53
      Bozo53 17:05 07.junij 2026.

      slavafuk22, 22 je verjetno številka tvojga IQ, sej pišeš traparije, kot so tele:"golazn srbska mrš čez reko srbijo pa spomini ubrisanih vzemi seboj.......ste računali da bo jugoslavija obstajala še naprej!". Bom šel čez reko srbijo, samo povej kje je???? 🤣

    • slavauk22 20:37 07.junij 2026.

      vi ste glupi ko noč ! jebite se

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.