Slovenija
64 ogledov

Po Vodnikovi kmalu le v eno smer

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Žurnalček 17:40 18.marec 2017.

    Kateri norec se je spomnil iz smeri Centra , kajti tako je cesto zavozlal na križišču ceste Na jami !!!!! IDIOOOOTIIIIIIIIII ! Ta del mora biti enosmeren v Center, kajti na omenjenem križišču po njihovem načrtu , nobeden ne bo ...prikaži več mogel prečkati lkrižišča naprej po Vodnikovi , kajti kolona bo neprekinjena do Bolnice , jker križišče Celovška -Na jami že sedaj ne požira prometa !!!!

  • Žurnalček 18:45 20.marec 2017.

    Naj še dodam , ko so delali pred 10 leti cesto Na jami , predlagal samim izvajalcem , da naredijo v smeri Centra dvopasovnico , z desnim pasom za zavijanje desno na Celovško proti Centru , le to ni bilo ...prikaži večo mogoče , ker je atomsko zaklonišče v napoto , oz. ne bi bilo prostora za trotoar in kolesarko. Uspel sem samo v delu , da so desni pas v samem križišču podaljšali do samega vogala zaklonišča , oz. naredili 3x daljšega od predvidenega ! Če me ne bi poslušali , bi sedaj njihova enosmerna bila totalni VOZEL prometa na tem delu .

  • Harrison 08:04 18.marec 2017.

    Celovška proti mestu pa z enim pasom. Vi ste počeni do konca!

  • nergač 18:12 18.marec 2017.

    se pridružujem, da so pa počeni, je pa že dolgo znano...

  • Harrison 07:53 19.marec 2017.

    Res je !

  • jons 10:25 18.marec 2017.

    Pravi namen ni pretočnost prometa, temveč mirujoč promet ali po domače parkirnin€.

  • Žurnalček 18:45 20.marec 2017.

    Naj še dodam , ko so delali pred 10 leti cesto Na jami , predlagal samim izvajalcem , da naredijo v smeri Centra dvopasovnico , z desnim pasom za zavijanje desno na Celovško proti Centru , le to ni bilo ...prikaži večo mogoče , ker je atomsko zaklonišče v napoto , oz. ne bi bilo prostora za trotoar in kolesarko. Uspel sem samo v delu , da so desni pas v samem križišču podaljšali do samega vogala zaklonišča , oz. naredili 3x daljšega od predvidenega ! Če me ne bi poslušali , bi sedaj njihova enosmerna bila totalni VOZEL prometa na tem delu .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.