Šport
30991 ogledov

Iz te moke ne bo kruha, Evenepoel zavrnil Pogačarja

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Boris Hribljan
    boris42 16:43 12.junij 2023.

    Kavč strokovnjaki ta glavni tukaj kot ponavadi! Model, a si kdaj dirkal tri tedne vsak dan po 150-200 km!? Še do štacune, ko greš peš si ves adijo!

  • norigolobizem 12:16 12.junij 2023.

    usralo se je v hlače..evenpoel

  • Avatar pantani
    pantani 13:43 12.junij 2023.

    Naduvani remco ne more iz svoje kože, zakaj pa potem lahko dirka na Dirki po Švici?!!! Za moje pojme se je pokakal pa čisto nič drugega!!!

    • Avatar Boris Hribljan
      boris42 16:42 12.junij 2023.

      Dirka po Švici ni ravno tri tedenska dirka kot je Tour! Je velika razlika! Jaz Evenopoelu dam čisto prav ! Tour ni dirka na Šmarno Goro kot kavč strokovnjaki mislite! Aja, sem pozabil, da ste bili prejšnji mesec pa strokovnjak ...prikaži več za vreme, še prej pa strokovnjak za Covid! Takih je veliko, ja!

    • Avatar pantani
      pantani 06:35 13.junij 2023.

      Sem amaterski koleasr, ki naredi letno čez 10.000km tako da malo se pa le spoznam na kolesartsvo!!!Dirka po Švici je 8. dnevna dirka, ter glede na to da je prebolel "kovid" šele 2. tedna nazaj, bi pomislil,da tudi na to ...prikaži več dirko ne bo šel, ga pa je tudi sam Pogačar zbodel glede tega!!! Ti pa le pejt po 5. dozo cepiva, ker vidim da ti že popušča!!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.