Šport /sport/kolesarstvo
1463 ogledov

Pogačar: Imel sem krče, mislil sem, da je konec

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 05:58 08.oktober 2023.

    Že pred tekmo sem zapisal, da bo tokrat zmagal Tadej, kar mu bo Primož omogočil..To se je videlo že po Primoževi zmagi na Emilii, ko se je z (pre) globokim poklonom zahvalil Tadeju..Sta si pač razdelila proritete,,, In Tadeju tretja ...prikaži veča zaporedna zmaga pač veliko več pomeni kot bi Primožu....Vse to potrjuje milo rečeno "zanimivo" dogajanje na spustu, ko je predtem na klancu Primož igraje skočil do priključka, potem pa sabotiral spust...

  • dare326 20:12 07.oktober 2023.

    Pogi No.1

  • Kmodri 13:05 08.oktober 2023.

    Ne boš večno mlad!

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 20:06 07.oktober 2023.

    Lošem kurcu i dlaka smeta!!

  • Avatar Zoran
    StarMačk 22:01 07.oktober 2023.

    Vožnja po dolgem spustu pred Bergamom kaže, da se je Pogi odločil peljati na meji mogočega in dirko odločiti že v tem delu, za kar zasluži vse čestitke. Roglo je športna žilica po klancu najprej pognala za Pogijem in sledil ...prikaži več mu je na razdalji 10-15 m, potem pa kot, da ga je presekala misel na zamenjavo ekipe in zadane cilje za sezono 2024 in posledično začel zmanjševati hitrost in na koncu do ciljnega šprinta pripeljal v skupini. Bolje 5.5 mio na račun, kot razbita glava, si je najbrž mislil?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.