Slovenija
2880 ogledov

Pogodba o nameri podpisana, Telemach v nakup T-2

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zoran
    StarMačk 23:10 18.junij 2024.

    T2 je za Telemach zanimiv izključno, da pride so optičnega omrežja, ki ga nima!

    • Avatar NickMason
      NickMason 06:25 19.junij 2024.

      Jaz ga imam,telemach na optiki,dela kot strela,mal se pozanimajte ne samo kritizirat

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:11 19.junij 2024.

      Nimamo vsi

    • expost 07:47 19.junij 2024.

      NickMason, očitno imate srečo. Kot podjetje uporabljamo Telemachovo optiko, saj na lokaciji druge možnosti ni bilo. V primerjavi z TS ali A1 (uporabljamo na drugih lokacijah) je Telemachova optika bistveno dražja, a tudi nestabilna: ali gre za napako na vodu, ...prikaži več centrali, modemu itd. S terenskimi tehniki smo se začeli že kar tikati. Skratka: če imam možnost, se Telemachu izognem.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:06 19.junij 2024.

      No pri meni je bila zamenjava operaterja iz A1 na Telemach zaradi SportKlub programov ,ki jih nigče drug nima in ni nobenih konkurenčnih za gledat,kot recimo zdaj euro prvenstvo,RTV slovenija predvaja eno tekmo na dan ko sportklub da vse ,isto ...prikaži več je z liga prvakov,potem veliko sem imel problemov z A1,tam bognedaj da si kakšno napako javil,so vmes aktivirali krneki zaščite ki so jih vmes naknadno zaračunali in mi je vse skup prišlo vrh glave,napak pa je bilo uhaha ,ko zdaj jih skoraj nimam.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:09 19.junij 2024.

      Potem sem imel najmočnejši paket na A1 ,pa je vlekel internet 50/10 ,se ni dalo nič povečat,ker baje ni možmo,pri telemachu pa imam zdaj 600/50 ,mislim da sem dovolj povedal,kar se cene paketov tiče pa je tu nekje ,za euro ...prikaži več ali dva pa več ne gledam,bolj pomembno je kaj imajo v paketu in zmogljivost,kar pa A1 nima

    • Avatar Zoran
      StarMačk 10:38 19.junij 2024.

      Telemach z optičnim omrežjem gostuje pri Telekomu! T2 in Telekom sta edina operaterja, ki imata lastno optično omrežje! A je zdaj kaj bolj jasno???

    • Avatar NickMason
      NickMason 10:45 19.junij 2024.

      Seveda je jasno,optično omrežje je postavil Telekom in oni ga vzdržujejo,ko podaš napako ti optiko popravlja telekom ,modem pa operater.Enako je z elektriko ,kaj pa tebi ni jasno.Internet je postal nujen kot elektrika ,zato je dolžna država poskrbeti za to.Pa ...prikaži več da bo jasno ,Telekom ima dve različne panoge,enako kot elektro ,eno je operater za tv itd,ko so drugi servis in nima veze čisto nič,telekom operater je enako ostalim,servis pa ne

    • Avatar Zoran
      StarMačk 10:54 19.junij 2024.

      No z nakupom T2, pa bi Telemach pridobil lastno optično omrežje in to je njihov poglavitni interes nakupa...

    • Avatar NickMason
      NickMason 11:15 19.junij 2024.

      Nisi glih razumel,ne obstaja lasten,optika je državna last.ne se sekirat v glavnem v bistvu noben operater ni zlat

    • Avatar Zoran
      StarMačk 13:24 19.junij 2024.

      Država ima v lasti več kot 3.000 kilometrov dolgo hrbtenično optično omrežje, ki se z elektrodistribucijskim omrežjem prepleta po zraku in pod zemljo. Vendar pa je iz vidika varnosti in seveda trženja veliko bolj pomembno kdo upravlja s tem omrežjem. ...prikaži več Tako pridemo do podatka, da se je v letih 2020 do 2022 del teh pravic sprivatiziralo, kajti država je dopustila, da je 40-odstotni delež podjetja Stelkom (do l.2022 100% v lasti Elesa) prevzela družba Metrima International s sedežem na Švedskem...

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:28 19.junij 2024.

      Odlična informacija,na žalost slaba,ni pa presenečenje,kajti parlamentarci Slovenijo prodajajo tujcem že lep cajt,ampak na volitvah se vidi da večini slovencev to prav,plus tega se bentijo kako jim vse manjka oz. imajo pravico do ..... ,resnica je pa ta da smo v pi.di

    • Avatar Zoran
      StarMačk 13:29 19.junij 2024.

      T2 in Telekom pa imata v lasti sekundarno optično omrežje, ki sta ga zgradila sama in je država lastnica toliko koliko ima deleža v teh dveh podjetji. Ampak, če T2 preide v last Telemacha, kar se bo očitno zgodilo, bo ...prikaži več optično omrežje, ki ga je za T2 zgradil Gratel, prešlo v 100% zasebno last.

    • Avatar NickMason
      NickMason 13:34 19.junij 2024.

      Kakorkoli obrneš je v bistvu vse od nekoga samo naše ne

  • Enzgg4 22:36 18.junij 2024.

    Se pravi, da bo treba menjat operaterja. Telemach so banda na potenco.

    • Ender3 22:56 18.junij 2024.

      In namesto več, bo še manj konkurence. United Group v vsem času ni zagotovili N1 Tv. Sloveniji. Ves balkan je s tem pokrit pri nas zgolj beremo njihove novinarske prispevke. Predstavljajo pa najbolj neodvisen medij na tem področju..

    • Avatar SS666
      SS666 23:25 18.junij 2024.

      Ja,menjat bo treba... .Samo s katerim operaterjem? Telekomu ne grem.

    • Avatar NickMason
      NickMason 06:23 19.junij 2024.

      Enzgg4,prvo imel telekom,ki je katastrofa,nato A1,totalna kap isto,zdaj imam Telemach,vse OK,pa ne moreš verjet edini ki imajo SportKlub,vsi ostali so skregani z njim,tako da gledam ves šport katerega hočem ,drgač pa popoln ni nihče,tisti ki nimajo telemach ne morejo gledat ...prikaži več vseh tekem prvenstva,kar je seveda žalostno za ostale operaterje.

    • Enzgg4 07:22 19.junij 2024.

      Nick, ne vem za SPK in se zanj niti ne sekiram. ESP mi je dovolj. Telemach se mi je zasral, ker so še v časih analogne tv vztrajno krčili programsko shemo, naročnina je bila pa vedno ista. Ko so vzeli ...prikaži več še Viasat History, sem šel na T2 in sem zdaj ze skoraj 15 let pri njih. In sem zadovoljen, tako s ponudbo kot z odnosom.

    • Enzgg4 08:00 19.junij 2024.

      @nick a imas ti pri Telemachu IPTV ali kabelski internet? Jaz imam pri T2 optiko.

    • Avatar NickMason
      NickMason 08:11 19.junij 2024.

      Imam optiko 600/50 ,ko mi je prej A1 dal komaj 50/10 ,ker so tudi to lagali da nimžno,pa pri telemachu dela kot urica

    • Enzgg4 08:19 19.junij 2024.

      Thx

  • Ender3 23:04 18.junij 2024.

    T-2 kao v težavah zaradi pre/zadolženosti. Pred tem so zgradili veliko optično omrežje in prevzeli Telesat kot nišnega IPTv ponudnika. Hvalijo se z velikim številom naročnikov. Potem je sledila informacija, da jih prevzema A1 . No, ta novica je pa ...prikaži več zelo sveža in vprašanje je, kaj se bo iz tega izcimilo.

    • Avatar Garancija
      Garancija 07:10 19.junij 2024.

      Firma ne more laufat,če je tam zaposleno vse živo,strici tete,vnuki,hčere vodilnih itd,pol gre vse u Qrac

  • expost 06:27 19.junij 2024.

    No, torej s stečajem ne bo nič. Očitno bo Krč spet pobasal milijone in odnesel celo kožo.

  • sandi76 09:30 19.junij 2024.

    In kaj pravi varuh konkurence glede monopolizma ?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.