Slovenija
11260 ogledov

Poklukar: "Če tega ne sprejmemo, to pomeni še leto in pol dnevnih stisk"

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • molka 14:10 16.oktober 2021.

    spet boste sprejel teror nad folkom morilci

  • Avatar Leon
    Leon 13:17 16.oktober 2021.

    Dolgotrajna oskrba ni socialni transfer, tako kot danes marsikdo izrablja pomoč na domu. Storitve dolgotrajne oskrbe so za to, da lahko nekdo živi samostojno, človeka vredno življenje," je pojasnil Poklukar. Kje je ta Kljukec živel preden je postal minister ?

    • Avatar Leon
      Leon 14:30 16.oktober 2021.

      Kljukec bi dodal E-pomoč ? Tako sem prebral v razlagi . Kaj pa ukinitev poštnih uradov ,bankomatov in dostopa do njih v odročnih krajih ?

  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 12:44 16.oktober 2021.

    Mene le zanima kakšen člen bodo podtaknili v ta zakon ...morda prepovedano kolesarjenje ob petkih ?!....Odkar so na oblasti še niso sprejeli zakona brez "podtaknjencev"...

    • bogdan76 14:06 16.oktober 2021.

      tisires potaknjeno budalo praznoglavec.

    • miha91 14:13 16.oktober 2021.

      Prvi podčlen: prepovedano kolesarjenje v petek. Drugi podčlen: prepovedano protestiranje v sredo. Tretji podčlen: v primeru slabega vremena v sredo prepovedano protestiranje v torek. Četrti podčlen: država, to je Janez. Peti podčlen: beatifikacija Ivana Janeza Svetega Grosupeljskega...

    • Ender3 16:38 16.oktober 2021.

      Malo satire sploh ne škodi, če jo razumeš ?

  • Avatar Zala
    Zala 15:47 16.oktober 2021.

    Gospod Poklukar, lažnjivcu ne verjame nihče, tudi ko govori resnico. Zato ne leporečite. Katjo boste imeli na vesti do konca življenja.

    • Avatar DvaPlusDvaJe4
      DvaPlusDvaJe4 00:52 17.oktober 2021.

      Vsakemu lažnjivcu enkrat pridede čas, ko samo zeh pomaga. Time to ignore those suckers.

  • rd2dmk2 16:14 16.oktober 2021.

    minister poklukar (to je vse kar se ti lahko naslovi, si deleč od gospoda ).j si tudi predsednik turističnega društva gorje, ki vsako leto ponudi avtobusni prevoz turistom. istočasno pa so občina gorje ena izmed občin brez sistema prostofer in ...prikaži večn pa z zelo slabim javnim prevoznim sistemom. pa ti predsednik ne najdeš sočutja za sokrajane in jim urediš avtobusni promet , tako kot turistom. saj si tudi minister za zdravje pa tudi veš kje je najbližji ZD in bolnica in lekarna.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 14:56 16.oktober 2021.

    Spet bodo z lepimi besedami en drek zmešali. Ampak pred volitvami itak vsi leporečijo. Sram pa jih je lahko, da ciljajo na socialno šibke in starostnike na tako nizkoten način.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 18:33 16.oktober 2021.

    Po Klukec , razočaral si me. Prodana duša JJ.

  • miho 16:43 16.oktober 2021.

    "pravice iz dolgotrajne oskrbe za tiste iz starostne skupine od 18 do 65 let, ki so zaradi različnih okoliščin popolnoma odvisni od pomoči drugih." Sorry, ali ni za mlajše od 65 let osebna asistenca, za katero se mi zdi, da ...prikaži več je vsebinsko povsem enaka dolgotrajni oskrbi?

  • eminenca 14:46 16.oktober 2021.

    starega čedalje več, mladina dela kar dela, mno so skregani, ne komunicirajo, ta stari v nekih starih bajtah, mnogi sami živijo ... to ne pelje nikamor, taka družba kot jo imamo pri nas pelje v propad ... vedno neke borbe ...prikaži veče , prepričevanja, razdori, vsi sprti ... ja ne vem a je to smisel ? lastni ego neko mogoče versko prepričanje, to je noro ... starš pomaga otroku , otrok pomaga staršu, ampak ne ... mi smo skregani ... principe je princip

  • Adam_Jefferson 15:43 16.oktober 2021.

    Prvi mesec sem od tega preprostega spletnega gospodinjskega dela prejel 26391. To delo je na spletu in je delno ali v zaključnem obdobju zelo enostavno, samo sledite navodilom na tem blogu ... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑫𝒐𝒖𝑰𝒏𝒄𝒐𝒎𝒆.𝐜𝐨𝐦

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.