Slovenija
11945 ogledov

Poleg kvasa težave tudi z dobavo te surovine

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • maresem 14:59 03.april 2020.

    Kake težave s pomanjkanjem imajo pa v Čunguziji? O tem pa nič ne pišete?!

  • Ivo 16:05 03.april 2020.

    Mercator že dva tedna ni sposoben vzpostaviti svoje spletne trgovine in organizirati dostave, pa bo sposoben kvas dostaviti, ki ga ni nikjer... Pejte raje velikonočna jajca farbat, ne mene!

    • fiston 17:00 03.april 2020.

      Jaz sem ravno danes prvič ujel ravno zadnji termin, no prej mi ni uspelo, pa sem imel že vpisano. Sicer kaj dosti ne pomaga je treba vseeno v trgovino, samo težko prineseš za 10 dni, pa sem 2 kartona trajnega ...prikaži več mleka vzel, bo za kaka 2 meseca skoraj, pa pijačo..., no to sem že prej, ker se mi ne da ravno vsak dan v trgovino skakat, pa oni robovi pri mleku vrečo trgajo, pa kaki zamaški od steklenic... Lahko bi sojo uvažali iz Amerike, saj Amiji od Kitajcev zahtevajo, jo imajo preveč.

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 23:04 03.april 2020.

      Jaz sem malo po novem letu kupil dva kartona sadnih jogurtov.Ker jih nisem pojedel,sem jih odnesel nazaj v Mercator in enega po enega zložil na poličko.Tako,ena lepa gesta.

    • Ivo 23:34 04.april 2020.

      Pa si dobil oba kartona? :)

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 10:09 05.april 2020.

      Kupil sem dva,en je ostal cel,drugi načet.Pa sem pol predvčerajšnjim vrnil.Toliko,da se ne "baca stran".Kaj,pa naj še kdo reče,da desničarji nismo solidarni.

    • Ivo 12:38 05.april 2020.

      Zelo ste solidarni, saj vam nihče ne oporeka! "Kar je dobro za vas, je tudi za vse druge! Tako mora bit, ne?" :)

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 14:00 05.april 2020.

      Tako je tovariš.Deli svoje znanje z ljudmi. Od ljudi za ljudi.Kje so tisti časi,ko sem pomagal zidati ceste? Hej brigade!!! Ivo,ko bo minila karantena,ti bom na bolšjaku kupil pionirsko kapico. Lp.

    • Ivo 17:07 05.april 2020.

      Ni treba hvala, imam še svojo nekje na podstrešju... Malce je majhna, ampak to pomeni, da sem od takrat malce zrastel, mi bo pa kakšna druga kapa še prav ;)

  • kvasetotidogajamona 08:19 04.april 2020.

    ne skrbet, vlada zagotavlja da je izdelkov več kot dovolj za vse, ni treba si delat zaloge!!!

  • Avatar praufo
    praufo 20:59 04.april 2020.

    kvas, kvas ... ne vem, zdej pa vsi kar na enkrat znajo kruh peč al kaj ... ja bravo, peki, evo, sej znate, zdej pa znate, ko vas prpa daje, jest ne pečem in tud ne bom, pa makar gre vse u kur**c

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.