(Pred vožnjo dobro prezračite kabino vašega avtomobila.) s cim naj jo prezracim PRED voznjo? Vzamem ventilator al pahljaco??? (V razgretem avtomobilu nikoli ne pustite samih otrok ali živali.) zeno in taščo je zakonsko dovoljeno pustit?? (Poskrbite, da se elektronika ne… ...prikaži več bo pregrela.) zalijemo z vodo al kako??? K realno brisaca cez armaturko polno ekranov ne pomaga ama njente nic.
(Posode za gorivo nikoli ne napolnite do vrha.) ker bo avto drgac razneslo al kaj?? Nismo vec v dobi ficotov!!
ok rezervoar ima odprtino torej samo vržeš denar skozi okno - luknjo. elektronika naj bi delala še v hujših razmerah kot je naš ubogi zaslonček v kabini- kaj pa vsi senzorji ki so v motorju in okoli nnjega a ti… ...prikaži več delajo na 90 al blizu 900. klimo itak ne znate nucat- klima se mora ugasniti par minut predno ugasnete avto, in to zato da se cevi ogrejejo in ne nastaja kondenz v njih in bakterije. in ja v avtu se vozite z dolgimi rokavi pa vamne bo vroče. in to poleti. lanena srajca ne pa klima na ful
(Pred vožnjo dobro prezračite kabino vašega avtomobila.) s cim naj jo prezracim PRED voznjo? Vzamem ventilator al pahljaco??? (V razgretem avtomobilu nikoli ne pustite samih otrok ali živali.) zeno in taščo je zakonsko dovoljeno pustit?? (Poskrbite, da se elektronika ne… ...prikaži več bo pregrela.) zalijemo z vodo al kako??? K realno brisaca cez armaturko polno ekranov ne pomaga ama njente nic. (Posode za gorivo nikoli ne napolnite do vrha.) ker bo avto drgac razneslo al kaj?? Nismo vec v dobi ficotov!!
Pozabil si, da ne smeš dati klime na max! Torej je ne smeš niti vklopiti, ker bo takoj delovala na polno ;-)
ok rezervoar ima odprtino torej samo vržeš denar skozi okno - luknjo. elektronika naj bi delala še v hujših razmerah kot je naš ubogi zaslonček v kabini- kaj pa vsi senzorji ki so v motorju in okoli nnjega a ti… ...prikaži več delajo na 90 al blizu 900. klimo itak ne znate nucat- klima se mora ugasniti par minut predno ugasnete avto, in to zato da se cevi ogrejejo in ne nastaja kondenz v njih in bakterije. in ja v avtu se vozite z dolgimi rokavi pa vamne bo vroče. in to poleti. lanena srajca ne pa klima na ful