Gorenjska
871 ogledov

Policija: Gore niso hribčki, kamor se gre v supergah

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 14:04 04.julij 2021.

    Policija: Gore niso hribčki, kamor se gre v supergah.....zato pač so nadzorni organi dolžni nadzirati in sankcionirati tovrstne posameznike . In ,če je policija kaznovala osebe ,ki so jedle pico in rogljičke ter ogrožale sebe in okolico ,zakaj potem ne ...prikaži veče kaznujejo nekoga ,ki ogroža lastno življenje v gorah ?

    • zdrej 10:20 05.julij 2021.

      Ni tako preprosto, kot se čuje. Reševanja bo treba vsaj malo zaračunat, če je je jasno, da je kriva slaba oprema.

  • munja 22:12 04.julij 2021.

    Pa kdaj, za božjo voljo, boste že začeli pisat kazni za počenjanje neumnosti v gorah??? Ni dovolj opozarjanje, KAZEN je tista, ki bo mogoče spametovala vsaj polovico teh kretenov, ki ogrožajo sebe in velikokrat tuja življenja. Najlažje je uporabljat davkoplačevalski denar!!

  • Igor Jurše 08:41 05.julij 2021.

    Zanimiv bi bil podatek,koliko planincev se je ponesrečilo v zadnjih letih obutih v gojzarje in koliko je bilo slovitih opankarjev in obutih v superge.

    • zdrej 10:24 05.julij 2021.

      Vsekakor je deleže poškodovanih/reševanih opankarjev večji od deleža "gozarcev". Absolutno so številke sicer lahko dimaetralno nasprote, ampak verjetno reševanja opankarja je večja. In tu je srčika problema.

  • Igor Jurše 08:58 05.julij 2021.

    Novice o smrtih v hribih si sledijo ena za drugo,nemo ,brez komentarjev.Leta tečejo in pride dan ko rešujejo nekoga v supergah.Rigidna planinska zveza slovenije, pa v svojem nepoznavanju trendov,napredka v tehnologiji in materjalov namesto da bi posredovala informacije od katerih ...prikaži več bi vsi kaj imeli,opleta z takimi floskulami o supergih.

    • zdrej 10:22 05.julij 2021.

      Sam sem bil pred kratkim na enem od omenjenih krajev. Sem pa za ta namen kupil čevlje. Pred tem sem gledal določene info in so bile precej dobre. Če pa uporabniki gredo s tako obutvijo v tiste kraje, potem tudi ...prikaži več teh info ne pogledajo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.