Slovenija
6166 ogledov

Policija potrdila incident, ki je prizadel številne, zdaj s pozivom pričam

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • johana 13:27 10.december 2023.

    Pravilno ravnanje mladine

    • vojko19 20:54 10.december 2023.

      johana pojdi k maši in prosi, da boga ,da se vam v družini ne rodi enakousmerjen otrok.

    • johana 16:41 21.december 2023.

      @vojko19 Odpovedal bi se mu.

  • bobubob 13:32 10.december 2023.

    Če je mladina naša prihodnost, potem vendarle še ni vse izgubljeno.....

  • Avatar Zoran
    StarMačk 14:49 10.december 2023.

    Zastavo naj bi snela in zažgala skupina mladostnikov starih od 15 do 18 let!? Zakaj policija sploh išče pomoč občanov pri izsleditvi domnevnih storilcev, če pa očitno glede na objavljeno starost očitno točno vedo kdo so???

  • Luksi 15:06 10.december 2023.

    Edino pravilno... dobra mladina

  • atamama 19:21 10.december 2023.

    V celotni zadevi nečesa ne razumem. V LJ je bila parada, moral sem po obvozu, zgubil sem cca 1 uro. Sedaj se ti ist zgražajo, da so prizadeti številni Lahko ocenijo svojo prizadetost v času in denarju ali samo v ...prikaži več egu in promorciji? Tudi sam sem član nekaj združenj, ki so odvisna od donacij in števila članarin. In še na misel mi ni padlo, ker sem ljubitelj xxxyyyzzz, da naredimo shod sredi LJ v času konice, pa afne guncamo. In na koncu še zahtevam od vseh voznikov in ostalih prizadeti spoštovanje?

  • LukaMB 22:06 10.december 2023.

    Ničelno toleranco do nasilja, kakšno nasilje nekaj, ena zastava bolanih anomalij je bila zažgana, vseeno bolje kot pa skriti agentje globalistov in tisti, ki prejemajo denar za svojo zblojeno in sprijeno fundacijo. Policija naj se spravi na globalistične woke fundacije ...prikaži več in naj jih kaznujejo za namerno propagando proti večini s svojim bolanim združevanjem ter napad na naše otroke v šolah. Začnejo lahko pri županu jankoviću, ki je delil cenejše prostore lgbtiq v Lj anomalijam za politične glasove!

    • LukaMB 22:07 10.december 2023.

      Policaji zbudite se prosim no, pa na delo malo, potrebno je izkoreniniti to propagandno woke lgbtiq golazen in župana jankovića, ki jih izrablja za glasove in jim nudi cenejše prostore za delovanje globalističnih in bolanih fundacij z namenom propagande proti normalni večini!

  • lojs 16:50 10.december 2023.

    ne vem za koga je to sploh problem, mislim glede na to kakšen cirkus zganja vsa ta levičarska nekulturna drhal ... a bo precednica spet začivkala? ... najbrž iz kakšnega globokega fotelja

  • Avatar NickMason
    NickMason 07:32 11.december 2023.

    Pa še kako lovsko zastavo se naj obesi in še jih je,ne vem zakaj samo to mavrično

  • Avatar Leon
    Leon 13:41 10.december 2023.

    MDS ...snegec....snow .stranka skrbi za njihovo kondicijo.

    • Avatar Leon
      Leon 14:20 10.december 2023.

      Razumem zakaj toliko negativcev ? Trenutno je meta lažje dostopna .

  • Plavi-mil 11:40 11.december 2023.

    Fantje čestitke za treznost, DOVOLJ je tega poneumljanja s strani pedrov in lezbijk, naj živijo svoje življenje in naj se ne mečejo ven, nobeden jim nič noče, zakaj nas oni ne pustijo pri miru in nas vedno znova POSILJUJE, s ...prikaži več s svojo ideologijo.

  • Plavi-mil 18:20 11.december 2023.

    Tudi , če bo vedel kdo, ne bi, povedal, fantje čestitke.

  • Naklonsky 14:01 11.december 2023.

    Šlo je performans… večina ljudi je bolj prizadelo to, da je nekdo (ali nekatera) rezal slovensko zastavo in dobil nagrado! Sicr pa - tukaj sploh ne gre za državni simbol, torej je poškodovanje enako kot tisoči grafitov po najlepšem mestu!

  • leonardo 16:11 11.december 2023.

    In da je mera polna razobesijo to cunjo zraven državnih simbolov na parlament. Nič čudnega, da bo ta vlada plesala eno samo poletje. Golob, imel sem te za precej bolj pametnega.Ja, sem levičar, zato ne trobezlajte tu gor, da to ...prikaži več podpiramo levaki, ker to ni res. Vsaj ne mečite nas vse v isti koš.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.