Je pa zanimivo vedeti, ali so ti turški turisti prišli iz hotela preko turistične agencije ali iz kakšnega parkirišča na Hrvaškem ?
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Je pa zanimivo vedeti, ali so ti turški turisti prišli iz hotela preko turistične agencije ali iz kakšnega parkirišča na Hrvaškem ?