Bil sem enkrat del organizacije , ki je skrbela za zaporo ceste v danem trenutku. Vse OK , stal sem pri vhodu v Kekčevo deželo , nad menoj dvojna rida . Ko so se po končanem vzponu , začeli spuščati… ...prikaži več , je samo na mojem odseku bilo slišati 54 eksplozij gum . Problem je v temu , da se zaradi zaviranja tako segrejejo bobni ali pa obroči , da vročina dodatno napihne zračnice in one pokajo . Nekateri so bobne hladili s polivanjem , obroče se pa ne da. In ko ti na ovinku raznese gumo si v riti .
Včasih se, hodil z biciklom na bližnji hrib kjer so zidanice. Del poti je zelo strm zato si ga lahko premagal le peš. Dol pa tudi ni šlo ne s Ponyjem ne z 5 brzincem, saj si skuril vsako zavoro.… ...prikaži več Šele z motorjem gre gor in dol kot da ni nobenega klanca ;-)
Enkrat za 1.maj sem šel na Jošta , dol sem moral pa rikverc , ker so me tako pekla kolena , da niosem zdžral že začetnega ovinka. Pa sem si rekel , če me ni peklo ko sem šol gor… ...prikaži več obrnjen naprej , me tudi ne bodo če trem obrnjen naprej nazaj. Pa je šlo do avta brez problema. Od takrat nisem bil več na nobenem gričku !
Bil sem enkrat del organizacije , ki je skrbela za zaporo ceste v danem trenutku. Vse OK , stal sem pri vhodu v Kekčevo deželo , nad menoj dvojna rida . Ko so se po končanem vzponu , začeli spuščati… ...prikaži več , je samo na mojem odseku bilo slišati 54 eksplozij gum . Problem je v temu , da se zaradi zaviranja tako segrejejo bobni ali pa obroči , da vročina dodatno napihne zračnice in one pokajo . Nekateri so bobne hladili s polivanjem , obroče se pa ne da. In ko ti na ovinku raznese gumo si v riti .
Včasih se, hodil z biciklom na bližnji hrib kjer so zidanice. Del poti je zelo strm zato si ga lahko premagal le peš. Dol pa tudi ni šlo ne s Ponyjem ne z 5 brzincem, saj si skuril vsako zavoro.… ...prikaži več Šele z motorjem gre gor in dol kot da ni nobenega klanca ;-)
Lahke telesne poskodbe je zadobil ta kolesar, pa so aktivirali helikopter zaradi tega! Je to kakšna komedija.
Tam v Bohinju so pa planinci kar zahtevali za pomoč helikopter, češ da so utrujeni!
Enkrat za 1.maj sem šel na Jošta , dol sem moral pa rikverc , ker so me tako pekla kolena , da niosem zdžral že začetnega ovinka. Pa sem si rekel , če me ni peklo ko sem šol gor… ...prikaži več obrnjen naprej , me tudi ne bodo če trem obrnjen naprej nazaj. Pa je šlo do avta brez problema. Od takrat nisem bil več na nobenem gričku !