Slovenija /slovenija/crna-kronika
21361 ogledov

Policisti med hišno preiskavo pri starejšem gospodu naleteli na tole ...

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Boris 11:53 07.junij 2024.

    Ah, če ne drugega, med "osvobodilno vojno" je veliko ljudi zakopavalo orožje in naboje.

    • Avatar Leon
      Leon 13:01 07.junij 2024.

      Med osamosvojitveno vojno pa so osvoboditelji JLA magazinov prodajali na Balkan .

    • Avatar luckyss1
      luckyss1 15:22 07.junij 2024.

      Jaz imam AK v kleti na steni viden vsakemu, ki pride na kozarček..

    • Boris 15:23 07.junij 2024.

      Lucky, jaz bi ga tut mel ... če bi ga mel ... in če bi mel klet ;-)

  • atamama 11:58 07.junij 2024.

    Kaj si lahko mislimo na podatke v članku. Gospod je v starosti, ki je v tistem koncu na udaru ''etičnih'' prebivalcev. Spomnimo se leto in dan nazaj, mladoletniki so nadlegovali ''mladca te starosti'' in ga tudi posneli na mobitel. Dobil ...prikaži več je kazen, fej in fuj za tožilstvo, ki ni raziskalo zadeve. Sicer pa travca je ''in'', ne vem kako to ampak na Metelkovi ti jo postrežejo brez problema, pa še ''špicelj'' je poleg. Mora biti nekaj hudo narobe s prioritetami policijskega preventivnega delovanja...

  • Kmodri_ 22:54 07.junij 2024.

    Za vsak slučaj, če bo treba v hosto!

  • Avatar Uroš Fric
    uros8 11:16 07.junij 2024.

    Ali ni nikoli nič kriv človek malce nazaj pozival narod k oboroževanju?

    • Avatar Red Hiney
      red 11:33 07.junij 2024.

      Je, in prav je tako. Pozval je k LEGALNEMU oboroževanju. Tle, kar bereš v članku, je vse drugo kot legalno.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 11:36 07.junij 2024.

      Eh, legalno ali ne, če lahko taki dobijo orožje v roke....https://necenzurirano.si/clanek/aktualno/v-sloveniji-je-vedno-vec-orozja-1057492 https://necenzurirano.si/clanek/aktualno/hojs-nas-je-ovadil-ker-ga-sprasujemo-po-orozju-980937

    • Avatar Red Hiney
      red 12:13 07.junij 2024.

      @uros8: Prijavi se na tečaj varnega rokovanja z orožjem, pa boš videl kdo vse ima orožje. To je šele scarry. Tale pajac je še najmanjši problem.

    • Avatar Uroš Fric
      uros8 14:01 07.junij 2024.

      Rdeči, saj razumeš.

  • Ikoz 08:23 08.junij 2024.

    Bogi revež upam da vsaj lahko spiš ponoči da se ti janša ne prikazuje v spanju ??

  • sandi76 22:10 07.junij 2024.

    Dolenjski indijanci delajo na polno !

  • Avatar Leon
    Leon 12:56 07.junij 2024.

    Verjetno gre za SDS volivca ,ki je poslušal nasvet ljubljenega vodje naj se oborožijo ?

  • Avatar luckyss1
    luckyss1 14:46 07.junij 2024.

    Glejte..povsem realno...Kot pripadnik TO, ki je zunaj nosil glavo na prodaj medtem, ko si je Janez čohal jajca v CD in dal ukaz za sestrelitev helikopterja, ki je hotel prestopiti na našo stran, se mi zdi, da mi moj kalašnikov ...prikaži večov M72 AB, ki "sem ga rešil" pred tem, da bi ga Janez prodal na jug kot 300 000 ostalih zdi povsem normalno da je AK47 del hišnega gospodinjstva..Seveda zraven spadajo štirje polni saržerji.. Pridite pizduni in mi ga vzemite, bodo imeli mediji veliko za napisat...

    • ginko 18:19 07.junij 2024.

      Ta je psihopatska golazen iz norišnice, ki je že itak polna samih levakov.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.