Slovenija
8576 ogledov

Policisti napovedali stavko, to jim odgovarja Hojs

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar DagobahCitizen
    DagobahCitizen 18:03 04.december 2020.

    [ ... Nato pa bi, če bi to izhajalo iz analize, delovna mesta in nazive policistov uvrstili v višje plačne razrede. ] Saj se hecate. Zaradi banalne kazni zaradi malice, nimate moje podpore. Sram vas bodi. Burek press.

  • vzev 18:08 04.december 2020.

    Kdo bo pa še podpiral policaje. Sedaj s takim veseljem maltretirajo ljudi.

    • Avatar krojac
      krojac 21:14 04.december 2020.

      Verjetno jih bodo podprli protestniki iz Ljubljane katere so policisti pretepali,streljali nanje in jih tuširali.

  • Ender3 18:46 04.december 2020.

    Hojs, če še ni, bo moral, odhojsati, Z uslužbenci policije se ne sme politično manipulirati. Najprej bo moral pomesti pod svojim pragom, da bo kredibilni sogovornik policijskemu sindikatu. Da se ga izigrava, je že dolgo znano in čas je, da ...prikaži več se jim gre naproti.

  • Buča Pepa 19:20 04.december 2020.

    Kakopak, Hojs in ta vlada nemoreta biti nič kriva. Krivi so policisti, ker so z legitimno vlado podpisali dogovor! Hojs ti si BED_K!!

  • lulibuc 19:48 04.december 2020.

    Vi samo štrajkate, pizde gestapovske a ne pričakujte razumevanja ljudstva, kot je to bila praksa v preteklosti.

    • alibaba40 20:47 04.december 2020.

      pa kaj je s teboj, ti bi moral to podpirati, samo da so proti vladi, vsebina nikoli ni bila važna

  • Avatar ovca
    ovca 19:50 04.december 2020.

    'Aktualna vlada ne more biti kriva"-citirano. Joj hojsic,ti prpa dela,da te nehajo cuvat? Hahahahahaha Rit pres*rana.

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 19:46 04.december 2020.

    Policaji zarad mene lahko crknejo od preveč dela in jebanja državljanov!

  • maresem 19:51 04.december 2020.

    A štrajkali bi riti brezobrazne? Jaz bi vam še to razplovil, kar dobite, biriči gestapovski.

  • Eddie 22:38 04.december 2020.

    Ma jebi se ti in tvoji politični kolegi... dokazujete vsak dna znova, da vas boli K... za ljudi. Sprejemate ukrepe, ki škodujejo ljudem, nimajo pa nobene realne osnove s stanjem, kaj šele s covidom. Leporečenje in pakiranje dreka v celofan ...prikaži več lahko nasede pri veliko ljudeh, pri meni ne... nima veze levo ali desno.

  • andrej084 23:27 04.december 2020.

    V primeru da nek del javne uprave stavka, za ta cas ne dobi place, denar mu zagotavlja sindikat. Se motim?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.