Slovenija
14 ogledov

Policisti spet v akciji, tokrat do prihodnje nedelje

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • antitrust 19:26 13.maj 2015.

    Bravo. Vedno vozim po predpisih. 14 dni nazaj pa me v Škofja Loki kresne redar, ker sem vozil 48 km, kjer je omejitev 40...Jebi ga, mislil, sem da je v celem kraju 50.

  • Pepe007 14:20 13.maj 2015.

    Akcija danes pomeni neke popuste. Skrajni čas je, da si policija za svoje projekte izmisli novo ime. Jaz najprej pomislim, da sedaj pa bom 10 dni lahko pil, ker bo policija delila kazni po akcijski ceni.

  • hubertfast 16:41 13.maj 2015.

    Bravo, kar delajte akcije, drhal politična.

  • mirac 18:37 13.maj 2015.

    Podpiram vse tovrstne akcije, a kaj, ko največkrat ujamejo tistega, ki malo prekorači hitrost, "junake" z več 10 Km/uro več kot je dovoljeno, pa itak ne dobijo. Dobro bi bilo, da bi malo prevretrili omejitve, ki so mnogokje nore, da ...prikaži več ne rečem, "blesave". Se pelješ po cesti, kjer ni nikoli pešcev, hiša tu in tam, pa je omejitev 50 km/uro, pa tudi stojijo in ustavljajo policaji. Se pa skozi strnjeno naselje vsi vozijo mnogo več kot je omejitev, pa policajev ni nikoli videti.

  • JohnSmith30699 06:06 14.maj 2015.

    Do sedaj sem vedno plačal na najbolj bednih krajih! Kjer omejitev sploh ni potrebna in bi lahko peljal 100 a je mejitev 50, tabla za kraj pa daleeeč izven kraja in seveda policaji to izkoristijo ker je zaslužek tam največji! ...prikaži več Zakaj nikoli ne vidiš radaja pred šolo ali bolnico ipd ??? Tam bi najbolj koristili

  • h3o 21:31 13.maj 2015.

    njihov namen ni ozaveščati voznike in jih maziliti s predlogi in opozorili, njihov namen je kasirati denar, pa četudi voziš 0,01 km/h prehitro-podreti đamijo-jankoviću kirurško odstraniti testisa-pokristjaniti Mira Cerarja in njegove sprogramirane poslance-prepovedati islam v sloveniji<br ...prikaži več />-priključiti istro in del avstrije sloveniji-takoj

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.