Avto /avto/na-strom
29571 ogledov

Policisti z električnimi vozili množično ostajajo na cesti

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sam1 07:46 14.julij 2022.

    Super novica za roparje in kriminalce-malo bodo bežali pred policijo,potem jih bodo slednji preganjali peš-seveda morajo lumpi paziti,da uporabijo vozila z "umazanimi" motorji....

  • Jernej65 13:16 14.julij 2022.

    Teoretično gledano, če ima električni avto 70 kWh baterijo in 200 kW motor lahko s polno zmogljivostjo preganja roparje okrog 20 minut, če starta s polnio baterijo. Potem pa lahko roparje samo opazujejo, kako se odpeljejo z bicikli.

    • oneh 14:44 14.julij 2022.

      Tebi pa tehnika in fizika nista preveč domači zadevi. Že Newton je ugotovil, da ko je vsota sil na telo enaka 0 telo miruje ali se giblje enakomerno. Če bi torej za premagovanje zračnega upora, sile vetra in kotalnega upora ...prikaži več koles potreboval 200 kW potem bi tisti, katerega lovi in ima npr. avto s 100 kW moči stal na mestu ali zaradi sile vetra celo vozil nazaj proti policajem. Sicer pa kaj, če nimaš pojma- sedaj je svoboda in plešemo

    • Jernej65 15:01 14.julij 2022.

      Ne vem kaj mi hočeš ti povedati. Jaz sem hotel samo povedati, da lahko električni avto z podatki, ki sem jih napisal z polno močjo delovanja sprazni baterijo v 20 min. Sem napisal, da je to teoretično. Koliko ima kdo ...prikaži več pojma o fiziki pa ne bi polemiziral s teboj. Lahko povem samo to, da je moj domet sigurno dovolj velik, da so mi zadeve okrog tega še kako jasne. Svojo svobodo si pa kar nekam zatakni.

  • Toma 10:58 14.julij 2022.

    Bravo policaji! e-Klump je le za v smeti!

  • dizelcek 13:11 14.julij 2022.

    Oooo super, upam da bodo imeli tudi kmalu električne helikopterje. Šalo na stran, super kar naj imajo električne. Jim bomo lahko s polnim rezervarjam med pregonom vsaj z lahkoto ušli, če bodo imeli pa prižgane sirene in rotacijske luči, pa ...prikaži veča toliko bolje, se bodo že 120km prej ustavili. Res gre svet v maloro. Upam da jih kmalu izuči.

  • crna 15:12 14.julij 2022.

    Naj zapnejo prikolico pa na njo naložijo še par baterij za rezervo.

  • bebo2 00:14 15.julij 2022.

    Naj že končno enkrat priznajo da so električni avti smešnica in naj se nehajo zajebavati in jih enostavno prepovejo. Saj je že danes jasno da to ni prihodnost, ni treba čakati na 2030. Ni ga čez dizel!

  • Avatar karjola
    karjola 22:00 14.julij 2022.

    noajbolje da ob cesti postavijo trenažerje z dinami. bodo lažje napolnili baterije in še natrenirali se bojo. električna prihodnost - my ass

  • jakec1575 09:51 14.julij 2022.

    edina resitev trenutno za tovorna vozila, avtobuse in policijo vodik.

  • becar 08:54 15.julij 2022.

    Odločevalci v Bruslju pa si medtem ploskajo za odločitve pri covidu, pri zelenskemu, pri električnih avtomobilih.......to je eno samo ploskanje

  • Orto 13:48 14.julij 2022.

    rd2dmk2, tudi ti bi si tudi lahko omislil sobno kolo, da bi gonil v tej vročini in si tako zagotavljal piš svežega vetra skozi votli prostor med ušesi. Če res nimaš kaj pametnega za povedati bodi raje tiho, da se ...prikaži več ne osmešiš vsakokrat ko stisneš enter na tipkovnici.

  • rd2dmk2 10:02 14.julij 2022.

    ja saj so avti z avtomatskimmenjalnikom in sta običajno dva policaja. pa naj jim naštimajo pedale in naj gonijo in poganjajo generator da bodo filal baterije..čudno nekatere službe imajo tisoče elkričnih naprav v avtih in so v pripravljenosti stalno na ...prikaži več polnjenju. mogoče pa tile policaji so stalno na polnjenju pri polnem vrčku.. avto pa ja klima mora delat pa še kaj..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.