Pri državljanski vojni ni toliko pomembno koliko jih je , ampak kdo ima vojsko in policijo v rokah. Sledilo bo verjetno v par letih mesarsko klanje isto kot tudi po določenih državah Evrope. Treba je tudi upoštevati inteligenčni kvocient, ki… ...prikaži več je na strani domorodcev. Žalostno je, da se narodi zbujajo šele ko imajo mačeto na vratu, za mnoge bo j(e )prepozno.
Smet si boj proti antisemitizmu (!!!) predstavlja tako, da propalestinske protestnike, med katerimi so tudi 80+ let stare babice in ki mirno protestirajo proti zidovskemu terorju in genocidu v Gazi, razglasi za teroriste in vtika v lisice. Kaj je to… ...prikaži več drugega kot fasizem? Podmazan s šekli, mogoče?
Laburisti gredo po poti US "demokratov", nemskih SPD in podobnih kvazi levakov, ki so zlizani z liberalnimi elitami in samo samo vrtijo gobec in skrbijo za njihove koristi. Kobajagi "tretja pot" je sinonim za lezenje v rit kapitalu in prst… ...prikaži več v rit navadni raji, na katero se spomnijo samo pred volitvami. Ampak raja temu vec ne naseda in raje kot slabe kopije in prikrite fašiste voli originale. Povsod po svetu se kaže isti vzorec. Povsod je vzpon skrajne desnice posledica nesposobnosti in...
Starmer je glavni zagovornik in podpihovalec muslimanskih migrantov in zaščitnik njihovih kriminalnih rabot. Da o o stalih zelenih, energetskih zablod in vojne v Ukrajini ne govorim. So očitno v stranki že izbrali naslednjega, ki bo nadaljeval tako politiko, le da bo brez Starmerja.
Prepozno,Anglija je zavzeta s strani migrantov!!!
Pri državljanski vojni ni toliko pomembno koliko jih je , ampak kdo ima vojsko in policijo v rokah. Sledilo bo verjetno v par letih mesarsko klanje isto kot tudi po določenih državah Evrope. Treba je tudi upoštevati inteligenčni kvocient, ki… ...prikaži več je na strani domorodcev. Žalostno je, da se narodi zbujajo šele ko imajo mačeto na vratu, za mnoge bo j(e )prepozno.
Der Sturmer naj kar spoka. Fasist bo dobil azil pri židih. Fašisti držijo skupaj. Fascio, pač.
Kaj blodiš, če ne veš nič, kaj šele bistva. Tebe naj pomiri Decima Mas.
Zelo dobro vem, da si bebec, ki se praska tam, kjer ga ne srbi. Odjebi dalje.
Vem pa tudi o Sturmerju dovolj, da sem napisal to, kar sem.
Smet si boj proti antisemitizmu (!!!) predstavlja tako, da propalestinske protestnike, med katerimi so tudi 80+ let stare babice in ki mirno protestirajo proti zidovskemu terorju in genocidu v Gazi, razglasi za teroriste in vtika v lisice. Kaj je to… ...prikaži več drugega kot fasizem? Podmazan s šekli, mogoče?
Laburisti gredo po poti US "demokratov", nemskih SPD in podobnih kvazi levakov, ki so zlizani z liberalnimi elitami in samo samo vrtijo gobec in skrbijo za njihove koristi. Kobajagi "tretja pot" je sinonim za lezenje v rit kapitalu in prst… ...prikaži več v rit navadni raji, na katero se spomnijo samo pred volitvami. Ampak raja temu vec ne naseda in raje kot slabe kopije in prikrite fašiste voli originale. Povsod po svetu se kaže isti vzorec. Povsod je vzpon skrajne desnice posledica nesposobnosti in...
... pokvarjenosti "levakov", ki to v resnici sploh niso. Tudi pri nas se je to potrdilo.
B. Johnson, K. Steirmer, kdo se bo naslednji boril proti Rusom s krvjo tuje nacije za milijarde domačih korporacij?
Starmer je glavni zagovornik in podpihovalec muslimanskih migrantov in zaščitnik njihovih kriminalnih rabot. Da o o stalih zelenih, energetskih zablod in vojne v Ukrajini ne govorim. So očitno v stranki že izbrali naslednjega, ki bo nadaljeval tako politiko, le da bo brez Starmerja.
JJ, bo odstopil, ko bo prodal.....Slovenijo in se preselil v Argentino....
In kako je Trump vedel napovedati Sturmerjev odstop ??? Samo ugibamo lahko kakšna umazano politiko vršijo ZDA..