Slovenija /slovenija/crna-kronika
3421 ogledov

Pomagajte policiji odkriti storilce!

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec42 18:07 02.december 2018.

    Kolk so pa nam banke pokradle?

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 17:50 02.december 2018.

    Policija ni imela časa saj so bili skriti za kakšno živo mejo in čakali,če se bo kak pošten Slovenec peljal 10km prehitro!! Res je sramota,da razstrelijo bankomat policija pa potem prosi ljudi naj pomagajo!! Pričakovati pomoč od nekoga,ki si mu ...prikaži več napisal kazen je res smešno!!

    • Boštjan Bratina 19:06 03.december 2018.

      Verjemi, da ti ne bo nič hudega, če boš peljal po omejitvah - ja tudi tistih 10km/h manj.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 19:59 03.december 2018.

      Boštjan Bratina Takšni kot ti so sigurno POPOLNI!! Ti sigurno nikoli ne zaviraš prepozno!! Eni ste pač brezhibni drugi pa pač delamo napake!! Za tolažbo ti naj povem,da sem zadnjo kazen plačal za prehitro vožnjo in to še v TOLARJIH!!

  • perhan63 16:05 02.december 2018.

    dokler kradejo bankam je vse ok..

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 16:32 02.december 2018.

    nobene škode, naj si privošči kar je ukradel

  • mar69 17:49 02.december 2018.

    Naredil bom 86 evrov na uro od doma. Bil sem šokiran, ko je moj sosed rekel, da je povprecje 95 dolarjev, vendar vidim, kako to pocne zdaj. Zdaj imam toliko svobode, ko sem sam lastnik. obišcite >>>>>>>> www.WebJob33.Com

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.