Pod streho /pod-streho/na-vrtu
11778 ogledov

Ponekod je to dovoljeno, drugje plačate globo, odvisno od občine

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • radovednica 08:53 24.avgust 2021.

    Ta predlagatelj, ki ga moti delo (košnja trave, obrezovanje drevja z motorno žago ob nedeljah in "cekvenih praznikih", ki sploh niso priznani prazniki), je veliki "farški krščanar". Takšni in podobni naj najprej spoštujejo prave državne praznike, ob katerih prvenstveno vsi ...prikaži več takšni delajo, spoštovali pa bi nedelje in "farške, izmišljene praznike". Spoštovati državne praznike vsi, cerkvene pa kdor hoče, ob nedeljah pa izključno delo, če je nujno - določeni nimajo druge alternative - to preverjati!

  • radovednica 08:58 24.avgust 2021.

    Temu istemu predlagatelju, ki očitno ob nedeljah ne počne drugega kot gre v cerkev in se "prežerava z žlahto", kar je običaj na vasi, sporočamo še to in predvsem. Tudi mi živimo na vasi, kjer nas ravno ob nedeljah in ...prikaži več določenih cerkvenih praznikih moti preko vseh meja hrupno, prehrupno, ekstremno moteče cerkveno zvonenje. In popolno nespoštovanje državnih praznikov (ob takšnih dneh ta "cekvena falanga" dela s traktorji, seka v gozdu in celo razvaža smrdljivo gnojevko,...).

    • alen04 09:01 24.avgust 2021.

      Meni gre tudi zvonenje na penis, veliko bolj pa taki bolniki, ki samo jamrajo....v mestih ostanite in mir.

    • alen04 09:01 24.avgust 2021.

      kako pa misliš, da nastane bio in eko sadje/zelenjava????

    • Avatar oven
      oven 11:35 24.avgust 2021.

      Mene zvonjenje ne moti, če je to max 5 minut. Ne pa da misliš, da je končno konec, pa spet od začetka. Gnojnica me pa moti takrat, ko jo pošpricajo, potem pa ni dežja. V vročih poletnih dneh to postane ...prikaži več potem res neznosno.

    • Toma 14:35 24.avgust 2021.

      Imam srečo, da je zvonik že toloko stran, da gre, če zažmim na eno oko. Ampak če greš takrat mimo, ali si doma le 5 m kot je bila moja profesorica… Ajooj!

  • alen04 08:59 24.avgust 2021.

    Tako je, ko se betonarji selijo k nam na vas. Moti jih, ko gnojimo, pa žaga je glasna, ja kdaj je pa motorka bila tiha? O kosah sploh ne bom pisal. Nabijajo, ker jih moti, ko petelin napoveduje vstajanje....ostanite v ...prikaži več mestih, nam je prav lepo brez vas. da ne bo pomote, so tudi izjeme.

  • Toma 13:11 24.avgust 2021.

    Torej, če želim popoldne poslušati glasbo na glas, moram zunaj laufati kosilnico na prazno, da zakrijem prepovedan hrup z dovoljenim?

  • PaPajapopi 08:58 24.avgust 2021.

    radovednica...odlično povedano !

  • peter992 12:58 24.avgust 2021.

    Nedelja je dan za počitek, Je dovolj časa med tednom.

  • rd2dmk2 15:08 24.avgust 2021.

    glejte, saj je danes vse na elektriko - neslišno. ko imate tak mir radi, ko pa ljubi mestniki pripeljete na vikend v vas svojga cucka, ki ga je strah zvezd in lune in celo noč tuli in laja je pa ...prikaži več vse v redu. če ste na vasi, potem imejte v mislih da ste na vasi, da traktor ropota, takrat , ko je čas in vreme za to, ne pa v ponedeljek od osmih do štirih. če komu ni kaj prav pa naj pride na vikend v sredo in naj bo v nedeljo na bledu al pa v bohinju, pa da vidimo kolk mu bo tamkajšni mir všeč.

  • 5ab88cdfad1c39da632cc9a4d7a3774b4e76408a 12:51 24.avgust 2021.

    Lepo povedano … NEPISANO PRAVILO … če ga vsi poznajo, ne potrebujemo nobenih odlokov 🙂

  • Friderik1950 13:35 24.avgust 2021.

    V zadnjem času se vse več raznih uslužbencev seli v vasi, kjer ne bi želeli slišati zvonov farne cerkve. Takim predlagam, da gredo v Avganistan, tam zvonenja skoraj ni slišati. No predlog pač, se mi zdi kar pameten, ali pa ...prikaži veča tudi ne, kaj pa vem.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.