Svet
20484 ogledov

Velikansko nagrado ponuja tistemu, ki bo prijel Putina

Komentarjev 16
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:51 03.marec 2022.

    Še veliko ruskih milijonarjev se bo tako ali drugače javno odreklo Putinu v strahu za svoje premoženje...

  • Avatar Leon
    Leon 10:37 03.marec 2022.

    Od junaka do bedaka ! Rešil je Rusijo pred razprodajo kapitalistom pod vlado Jelcina vendar ga je premagal pohlep po oblasti .

  • tlacan 09:31 03.marec 2022.

    Očitno ga je Putin preganjal za krajo denarja s katerim je imel lep zagonski kapital za ustvarjanje nove kariere. Zdaj pa mora nekaj naredit, da mu ne vzamejo vsega, ker je Rus. No pa bo tudi v Ameriki tam kot ...prikaži več je bil doma. Easy Come, Easy Go.

    • jakec1575 09:46 03.marec 2022.

      hahaha. veliki lopov ustavil mikro lopova. predlagam crowdfunding da zberemo 100 mio za šus v glavo kgb morilcu. Insceniran napad na lasten narod 4 bloki za napad na čečenijo. zravnal z zemljo. Gruzija je raje predala pomemben del ozemlja, ceprav ...prikaži več rusi se niso obstajali, ko so gruzijci ze pili vino iz čaš. Podpiral genocidneza Asada. lista je dolga...

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 09:53 03.marec 2022.

      Kaj je Jakec....Ali nisi rekel, da imaš delo, ko si videl, da nimaš argumentov ?!

    • jakec1575 10:16 03.marec 2022.

      lluckyiss tvoji argumenti so kot zloraba milankovichevih ciklov. Neki preberes, pa mislis, da ves vse. Mimogrede. milankovichevi cikli bodo pomagali samo 0.3 stopinja. kar je pri 1,8 st, kolikor se je slovenija segrela v zadnjih 25 letih. nic. ampak teraj ...prikaži več ti svoje filozofiranje.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:19 03.marec 2022.

      Joj, pa ne, da se spuščaš na področje vzrokov podnebnih sprememb.. To bo smeha ;))

    • jakec1575 10:43 03.marec 2022.

      Smeh si ti. Vseznalica. Ddddddr. Pojma nimas o globalnih gibanjih. Sem te vec let spremljal.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:59 03.marec 2022.

      Vem, da me spremljaš, ker sem opazil, da v komentarjih pod članki, kjer ne sodelujem (priznam, da takšnih veliko ni pri določenih temah) uporabljaš moje trditve včasih tudi dobesedno...He-he, tudi jaz imam oči...Pa to ni nič hudega, tudi sam se ...prikaži veče pustim podučiti od tistih, ki o neki zadevi pač vedo več...Neznanje ni sramota, če se ga zavedaš, ne moreš pa brez osnov solit pamet če je sam nimaš...Vem polagam ti besede v usta za "duhovit" odgovor ampak bom tvegal...;)

    • jakec1575 11:15 03.marec 2022.

      Mej zadnjo besedo.. Kraljevic komentarjev zurnala. Skoda ker te energije ne usmerjas v kaj dejansko produktivnega zase.

  • Željko 11:22 03.marec 2022.

    Mislim da bi bilo bolje če se koknilo Ameriškega invalida

  • Friderik1950 11:31 03.marec 2022.

    Nisem siguren, mislim pa, da sem ga zjutraj videl v Mariboru na tržnici. No, vsaj zdi se mi.

  • munja 15:02 03.marec 2022.

    Dvomim, da vse to drži, kar se piše.

  • ico8 15:24 03.marec 2022.

    Sem si kar mislil: Vsi PRO- Milosevici, Karadzici, Mladici so ranjeni v cetnisko srce in se derejo; Nije istina bre, pa to ne moze bit bre zemljo, ma daj idi u k...c, i tako dalje do Kosovog polja!

  • eminenca 19:30 03.marec 2022.

    bol glupe ideje še nisem slišal ... to bo razglašen posebni dan norcev ... lepo vas prosim

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.