Res je, zato pa je vinjeta najboljši letni parkirni listek na svetu...vedno se najde prostor na dvopasovnici za kakšno urco hi hi. Zraven pa lahko vadiš "prisotnost", odmeditiraš eno ali dve, si odvrtiš kak komad in že se lahko sparkiraš… ...prikaži več kakšen meter naprej..
Ti zlomka, zadnjič sem šel v Munchen, plačal avstrijsko vinjeto in skoraj stal vsaj 40 minut na njihovi avtocesti, saj že 20 let prenavljajo odsek nad Salzburgom.
Res je, zato pa je vinjeta najboljši letni parkirni listek na svetu...vedno se najde prostor na dvopasovnici za kakšno urco hi hi. Zraven pa lahko vadiš "prisotnost", odmeditiraš eno ali dve, si odvrtiš kak komad in že se lahko sparkiraš… ...prikaži več kakšen meter naprej..
Ti zlomka, zadnjič sem šel v Munchen, plačal avstrijsko vinjeto in skoraj stal vsaj 40 minut na njihovi avtocesti, saj že 20 let prenavljajo odsek nad Salzburgom.
Pa naj še južno zaprejo,se sploh ne bo opazilo,ker se zmeraj stoji