Če še ne veš, je lahko tudi Albanec s srpskim potnim listom ali pa nek musliman, jih je veliko v Srbiji, naj podajo polno ime in priimek pa bomo vedeli, sicer pa kdorkoli hoče na hitro nelegalno postati bogatun bi… ...prikaži več moral dobiti po p...i, tukaj državljanstvo nima nobene pomembnosti. Delat naj gre smrduh legalno tako kot vsi ostali.
Pri poslu s kokainom sta sodelovala srbski in slovenski državljan, kar pomeni, da sta bila oba Srba.
Očitno imajo v stranki MDS tudi Srbe .
ime in priimek obeh naj navedejo....bi pa nista zdravnika
Če še ne veš, je lahko tudi Albanec s srpskim potnim listom ali pa nek musliman, jih je veliko v Srbiji, naj podajo polno ime in priimek pa bomo vedeli, sicer pa kdorkoli hoče na hitro nelegalno postati bogatun bi… ...prikaži več moral dobiti po p...i, tukaj državljanstvo nima nobene pomembnosti. Delat naj gre smrduh legalno tako kot vsi ostali.
Zakaj je potrebno dodati napis katere firme je vrečka? To je tako kot se dodaja znamka BMW, ko je kaj narobe v prometu.
V Lidlu je bil v akciji 😁
Kriv je Lidl, ker je narkomanom prodal vrečko...
Bravo policija.že v naprej vemo,da bo sodstvu spodletelo in bosta oproščena,ker policst ni imel pravilno zavezane vezalke.
Uf, tole bo pa kriza za naš parlament.