Avto

Poskus: Policija bo imela ves čas prižgane modre luči

Komentarjev 14
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Srec Srecc
    Iuckyss1 06:57 01.junij 2026.

    " Menijo, da bodo na ta način okrepili občutek varnosti"....Kakšni zarukanci, tile Švabi, važna je dejanska varnost in ne občutek...Najbolje, da imajo stalno vklopljeno še sireno, da bodo lopovi vedno vedeli, kje se te budale nahajajo..

    • slavauk22 07:14 01.junij 2026.

      sej v italji imajo prižagane luči že panti veka samo ti kreten zarukan tega ne veš vražji pes

    • Avatar Srec Srecc
      Iuckyss1 07:21 01.junij 2026.

      In Italija je zato najbolj varna država v EU... Ups, nevarna., raj za žeparje..

    • Avatar Ladislav Tekavčič
      NickMason. 08:39 01.junij 2026.

      To da lopovom in norcem na cesti samo prednost

    • Toma 09:05 01.junij 2026.

      V Italiji, kjer si moral ugasniti kratke luči!

  • Avatar ČrniGad PipiNerazzurro
    pipinerazzurro 07:53 01.junij 2026.

    Vedno bolj priljubljena beseda ''občutek''. Občutek pravne države, občutek varnosti...povedo nam pri belem dnevu, da nas imajo za norce! Bee bee

  • Toma 09:04 01.junij 2026.

    Pa zelene svetleče palice, ko avto zavira.. In potem se bodo čudili, ko bodo spregledali kolesarje brez kakršnih koli novoletnih lučk!

    • Idioti 09:41 01.junij 2026.

      Vsi električni avtomobili , ko vklopijo zaviranje s polnjenjem , bi morali imeti ob tem knofu tudi aktivitacijo zelenih luči zadaj . Električni bremza z motorjem na polnjenje še enkrat bolj kot bencinarji . Jaz praktično sploh ne bremzam , ...prikaži več, ampak hitrost uravnavam s stopalko , ker avto sam bremza .razen ko se je treba ustaviti pred semaforjem , kjer je potrebno zaviranje samo zadnjih 5 metrov . Tudi zaviranje v sili je dvakrat močnejše kot pri navadnih !

  • Avatar Suli
    Suli 07:44 01.junij 2026.

    Pri nas to ne bo šlo skozi 🙄, ker je treba proračun polniti 😇

  • Avatar Old Boss
    StarMačk 12:22 01.junij 2026.

    Modre luči pomenijo vozilo na nujni vožnji in če se bodo sedaj policaji kar tako vozili s prižganimi, bodo s tem največ škode naredili reševalcem in gasilcem na nujni vožnji, kajti že kmalu se bodo vozniki preveč navadili policijskih rotacijskih ...prikaži več luči in ne bodo pravočasno naredili prostor pravim vozilom na nujni vožnji... To se zna pokazati še posebno problematično v prometnih konicah!?

    • DasAuto 13:08 01.junij 2026.

      Kolikor razumem komentar, pojma nimate, zakaj se gre... To sem tudi v Sloveniji že videl in podpiram, da se to obvezno uvede. Naj se jih vidi, da so. Mogoče bo pa kdo na ta račun malo bolj pazil in posledično ...prikaži več bo vsaj malenkost bolj varen vsaj promet, če že drugo ne bo prav veliko. Boljke tako, kot da se skrivajo po grmovju in skačejo ven kot zajci z radarjem ali zaradi podobnih stvari. Pa še počasnele na cesti naj začnejo počasi umikati in kaznovati...

    • Avatar Old Boss
      StarMačk 13:27 01.junij 2026.

      Vidim, da sem preveč površno preletel vsebino in spregledal bistvo. Modra luč na policijskem vozilu bo trajno svetila in ne utripala kot je to pri vozilu na nujni vožnji, kar pa dejansko spremeni namen uporabe...

  • Idioti 09:34 01.junij 2026.

    Več polcajev nabavte , pa bo čist v redu !

  • Skias 10:41 01.junij 2026.

    Eni ljudje so tako slepi, da še jambo plakata če se ne zaletijo v njega ne vidijo. To dela samo zmedo.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.