Slovenija

Poslanec naj bi na skrivaj pomagal graditi novo železniško postajo Ljubljana

Komentarjev 22
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • labatina 15:11 23.junij 2026.

    ko gledam te mesečnike kot neke male pizdičeviče me kar srat pritisne,Baje imajo terapevti .doktorji za hitrejše sranje slike mesečnikov v ordinacijah, da lahko potem njihovi paciaenti lažje serejo

    • Kojak 16:47 23.junij 2026.

      Važno da verjamete Stevanoviću, obsojenemu goljufije, dokazanemu lažnjivcu...veliko sreče vam želim :)

  • jan631 14:40 23.junij 2026.

    Mesec govori, da morajo biti poslanci ogledalo družbe. Ne vem, ali bi se smejal ali jokal? Ko vidim njega in njegovo kolegico Vrečko me požene na WC.

    • Jernej65 14:54 23.junij 2026.

      Nobeden od njiju ni tako skorumpiran, kot je Stevanovič s svojo zalego. Če te ta dva poženeta na WC, si najbrž od prisege lažnivega, skorumpiranega Stevanoviča najbrž ves čas na WC-ju z grozno drisko, ki ne mine in ne mine.

    • Kojak 16:50 23.junij 2026.

      Res grozno? Kaj pa je tako groznega naredil Mesec? Izpolnil večino svojih obljub iz leta 2022, zvišal minimalno plačo, uvedel božičnico, se broil za podjetje v Škofji Loki katerega so želeli zapreti, ... Zam do dane sje bil najbolj aktiven ...prikaži več minister za delo, ki seje boril za delavce, kar je tudi njegovo delo. Za Stvanovića pa žal nimam besed. Leta 2020 in 21 je pljuval čez Janšo, lani je bil poln obtožb o previski plači predsednika državnega zbora, poslancih, je pridigal o poštenju... danes pa ?

    • munja 18:25 23.junij 2026.

      kojak problem je v tem, da NI NAREDIL NIČ, RAZEN VELIKE ŠKODE Z VSO VLADO VRED. To kar naštevaš, da je "naredil" je bila samo narejena škoda in nič drugega!!!!!!!!!!! Izpolnil večino obljub, daj ne bluzi, ker mi gre na ...prikaži veča kozlanje ob teh obljubah, KI NISO BILE NIKOLI IZPOLNJENE!!!!!!!!!!!!!!

    • Pizdamaterina 18:49 23.junij 2026.

      Tipično slovensko,podpirati krajo in še angažirati trole da to podpirajo na na družbenih omrežjih.Mi vsi smo Mijići.

    • Kojak 19:24 23.junij 2026.

      munja... A to ni nič kar sem napisal? No naštej kaj bo vlada JJ IZPOLNILA v naslednjih 2 letih? Lepo prosim naštej vsaj 10 zadev. Hvala.

  • matej572 15:21 23.junij 2026.

    Levičarji odjebite,vi ste pojem korupcije in nesposobnosti.Levičarji so poguba tega sveta,vi ste tema dneva,vi ste ................fuck off.

    • Kojak 16:51 23.junij 2026.

      Ojoj nisem vedel da so Janša, Kangler, Hajdinjak, Stevanovič in Snežič levičarja... šit

    • matej572 18:11 23.junij 2026.

      Čitaj bebo

    • Kojak 19:23 23.junij 2026.

      matej572 bebo je več kot očitno te naredil. Tako kulturnega, kultiviranega, razgledanega in pametnega lahko le krava povrže.

  • eeee 17:19 23.junij 2026.

    Je vseeno, če je firma Šefer v nemski lasti. Je SLO pravna oseba in je dolžna delati po SLO zakonodaji. Če je poslala delavce na delo v tujino, bi jih morala placati kot to pritiče detaširanim dekavcem. Izgovori, da je ...prikaži veče firma v DE lasti, so bulšit in ne pijejo vode. To ve vsak, ki so mu stvari vsaj malo jasne.

    • eeee 17:34 23.junij 2026.

      Btw, za tako bedasto sprenevedanje in zavajanje bi si Lažnivi Lukec zaslužil eno na gobec. Evo podatki iz regisstra AJPES: DŠ 11005998, MŠ 3956130000, Naslov: Ob Dravi 6, 2000 Maribor, Odgovorna oseba: Štingl Marko (sicer šele od marca '24, kdo ...prikaži več je bil pred njim, nisem brskal) Toliko o "nemski" firmi in o tem, da ne morejo loviti odgovornih po Nemčiji. Evo, tudi zaradi takih stvari sem na volitvah brcnil levake v rit. Mene pac ne bojo imeli za budalo.

    • eeee 17:40 23.junij 2026.

      In tudi je kurac res, da so narefili vse. Kaj je delalo tožilstvo? Tukaj gre namrec za več kaznivih dejanj, od ponarejanja listin do kršitev pravic iz delovnega razmerja. Precej se da o tem prebrati v včerajšnjem Delu. Vse to ...prikaži več sicer ne zmanjšuje odgovornosti tega Mijića, kar pa ne pimeni, da lahko zato en šefer dela kar hoče. Tudi če ima nemške lastnike. Oba primera dokazujeta, da je ta gnila država ponovno popolnoma zatajila na celi črti.

    • munja 18:30 23.junij 2026.

      HUUU, koliko je še takšnih ali podobnih Mijičev v Sloveniji, pa si jih nihče ne upa obelodanit!!!!!!!!!!

  • Tone2K 17:24 23.junij 2026.

    Mesečnik in ona lajdra Asta Vrečko bi tudi morala odstopiti zaradi vpletenosti v afero Fotopub.

    • labatina 17:43 23.junij 2026.

      Kaj kaj kaj kaj je že bilo v foto pubu a niso tam eno nategovali privezano za radiator

  • Avatar Srec Srecc
    Iuckyss1 13:53 23.junij 2026.

    Nima se smisla sekirat zaradi korupcije, ta sedaj vodi državo in ga ni Boga, ki bi odvrnil svinje od državnega korita..

    • Ales123 17:36 23.junij 2026.

      Če sta bila izbrana dva satelita, ki sta podprla sestavo vlade (beri razočarala svoje volilce), ni sredstev katerih nebi uporabili da se dokopljejo do jasli.

  • munja 18:20 23.junij 2026.

    Poslanci bi morali biti zgled, ja mesečnik kakšen zgled si pa ti????????????????????????? Nesposoben brez minute delovne dobe, samo lajnaš in jezik vrtiš, koristi pa od tebe do sedaj še ni bilo in ne tudi ne bo.

  • Puklastimiha 15:32 23.junij 2026.

    Zapohan Luka, veliki Zampano...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.