Slovenija
25 ogledov

Potrdil, da se je srečal s Todorićem

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • zztop 14:29 18.junij 2013.

    Kaj je mercator? Njegov otrok? Kreten debilski. On je pravi maneger. Na vsako stvar je nabiu 150% maržo in nas je j... v glavo. Vse skupi pa mu je omogoču ta mali Milanko, da ni bilo kunkurence. Zato smo hodl ...prikaži več po špecaraj v sosednje države. A se bo našu kdo da mu v glavo že kaj zbriše trdga ne sam tampone in vložke.

  • sweetdogs 14:42 18.junij 2013.

    Premier se je sestal s največjih hrvaškim tajkunom

  • joc2013 14:52 18.junij 2013.

    Tkole bom povedu: vi ovce samo mene volite, enkrat za mandatarja enkrat za đupana, odvisno od zamrznitev in odtaljevanja, jaz vam bom pa še naprej skrbel rumeni tisk v zvezi z nepremičninami, delnicami, ciprskimi zadevami, Damnjančki in Jurčki, o vplivu ...prikaži več ali nevplivu na plagiBratuško. Ovce ja sem Zoki car in važno da je to vam mar. Mercator najbolji komšija.

  • mrki 23:05 18.junij 2013.

    Potrdil, da se je srečal s TodorićemTrdi, da o Mercatorju ni govoril z nobenim v vladi ali tistimi, ki ga bodo zdaj prodali.----------------seveda da mu verjamemo , ker ja pač to CAR Zoki reku , sej ...prikaži večej če bi bila situacija obratna Janši tega NOBEN NE BI VERJEL !! Še Šivilja je nekaj nabijala o letu 2005 in Kosmovi!!

  • colibri 15:14 22.avgust 2013.

    Jemljem si pravico, da je Mercator moj otrok in zdaj moj otrok odhaja.Bog daj da ti vsi pocrkali. Denar na cipru pa končal za dobrodelne namene.

  • Ferluci 13:53 18.junij 2013.

    ".. o Mercatorju ni govoril z nobenim v vladi ali tistimi, ki ga bodo sedaj prodali.." ja, ja tebi bo kdo razen mogoče kakšne šivilje, verjel.

  • Šemefuky 14:44 18.junij 2013.

    Čarapan Zoki se je s Todoričem sešel, zato ker ga ne zanimajo njegove koristi pri poslu, ker hoče pomagati trgovkam, tistim v upravi ki bodo izgubili slušbo, najbolj pa je želel pogati slovenskim bankam, kot jim pomaga že zadnjih 20 ...prikaži več let. Kar v riti se ti zavrti, ko spoznaš, da ima to srbsko govedo vpliv na sedanjo predsednico vlade in da ga je rmili in spravil v politiko palček prekmurček, ki je pravi mali Al Capone. Kakor koli se zavrti njemu prav pride saj ima povsod še kar nekaj "svojih". Dokler ta čarapanski gravž in obsojenec vplivata na centre moči v državi in nam posredno ali neposredno krojita usodo, do takrat hodimo vsi skupaj u 3PM.

  • Pepe007 15:54 18.junij 2013.

    Država mora sposobnemu manegerju omogočiti pogoje, da striže ovce. Ali ni ob prihodu hoferja in lidla govoril, da paletarji niso konkurenca za mercator? Dejstvo je, da se je hofer izpred 20 let, ko sem prvič vanj zašel v Avstriji do ...prikaži več danes spremenil za 300%. Za koliko se je spremenil mercator?

  • Matthew9987 13:53 18.junij 2013.

    "Sam, je dodal, ne bi nikoli dovolil, da Hofer naredi 70 trgovin" Konkurenco je treba uničiti in ustvariti monopol?

  • jocif 13:53 18.junij 2013.

    pravljica za lahko noc, ovce!

  • LJ24 14:29 18.junij 2013.

    Zgleda, da se je zaradi visokih temperatur tale falot odmrznil :)))))))))))))

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.