Avto /avto/avto-nasveti

Jamrajo v vročem avtu, tega pa ne naredijo ...

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • BenX 11:16 27.junij 2026.

    Recirkulacijo zraka bolj ne kot ja. Max 10 min, sploh, če je v avtu več kot ena oseba. Procent kisika močno pade, co2 v kabini močno naraste, posledično nastopi utrujenost, zaspanost in nezbranost. In to veliko bolj, kot bi človek pričakoval.

  • vzev 14:32 27.junij 2026.

    Usedeš v avto, prižgeš avto in odpelješ. Kaj boš kompliciral? Klima je vedno na avtomatiki 21 stopnji. Sodobni avti hitro začnejo hladiti, tako da ni težave. Da bi pa tam nekaj mahal z vrati, pa imel odprto okno, da imaš ...prikaži več potem cel avto prašen, pa ne hvala.

  • Toma 15:37 27.junij 2026.

    Pripri strešno okno na min in klimo na rekuperacijo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.