Recirkulacijo zraka bolj ne kot ja. Max 10 min, sploh, če je v avtu več kot ena oseba. Procent kisika močno pade, co2 v kabini močno naraste, posledično nastopi utrujenost, zaspanost in nezbranost. In to veliko bolj, kot bi človek pričakoval.
Usedeš v avto, prižgeš avto in odpelješ. Kaj boš kompliciral? Klima je vedno na avtomatiki 21 stopnji. Sodobni avti hitro začnejo hladiti, tako da ni težave. Da bi pa tam nekaj mahal z vrati, pa imel odprto okno, da imaš… ...prikaži več potem cel avto prašen, pa ne hvala.
Recirkulacijo zraka bolj ne kot ja. Max 10 min, sploh, če je v avtu več kot ena oseba. Procent kisika močno pade, co2 v kabini močno naraste, posledično nastopi utrujenost, zaspanost in nezbranost. In to veliko bolj, kot bi človek pričakoval.
Usedeš v avto, prižgeš avto in odpelješ. Kaj boš kompliciral? Klima je vedno na avtomatiki 21 stopnji. Sodobni avti hitro začnejo hladiti, tako da ni težave. Da bi pa tam nekaj mahal z vrati, pa imel odprto okno, da imaš… ...prikaži več potem cel avto prašen, pa ne hvala.
Pripri strešno okno na min in klimo na rekuperacijo!