Pod streho /pod-streho/gradimo-obnavljamo
15224 ogledov

Pozor! Eko sklad na terenu preverja naložbe, pozorni bodo predvsem na to

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jezeran
    jezeran 06:44 12.oktober 2024.

    Pravilno

  • andrija 07:07 12.oktober 2024.

    če imaš srečo da jih sploh dobiš.Mi smo zamenjali ogrevanje in na koncu zaradi njihovih nikjer zapisanih pravil ostali z dolgim nosom.

    • Enzgg4 09:26 12.oktober 2024.

      Jaz imam pa dobre izkušnje. Uveljavljal sem okna in rekuperacijo. Pri oknih me je bilo najbolj strah, da nimam vseh potrebnih fotk. Sem sicer škljocal kot nor, ampak je točno določeno, kako in kaj. In sploh ni bilo treba za ...prikaži več vsa okna imeti fotk (3 verzije). Sem poklical uradnico in mi je razložila, potem pa sem iz gore fotk izbral najboljše. 20% so mi povrnili za oboje. So pa uspeli izgubiti pol dokumentacije, ampak se je rešilo. Le malo se je zavleklo.

    • Enzgg4 09:27 12.oktober 2024.

      Še to: vsaj za ta razpis so bila pravila kar jasna, tako glede dokumentacije kot glede tehničnih zahtev.

    • FejstDogaja 20:20 13.oktober 2024.

      Seveda so bila jasna. Ljudje so goljufali, zdaj se pa delajo neumne.

  • ferdopis59 12:32 12.oktober 2024.

    EKO sklad bi lahko že v začetku ob prijavi preveri fižično ali je vsaka vloga ustrena glede na razpis (dvigniti je porebno riti s stola in pot podnoge). Ko se odobri mu sklad nakaže 1/3 sredtev za prenovo, ko izvajatelj ...prikaži več konča prenovo je ponovni pregled izvedbe del glede na vlogo. Pačilo ali kazen na opravljeno delo, glede na zahtevo vloge izvajalca.

    • FejstDogaja 20:21 13.oktober 2024.

      S katerim kadrom?

    • ferdopis59 13:57 14.oktober 2024.

      Ne z političnimi. Kar je pa strokovnega kadra pa ne gre v javno upravo razen tisti, ki imajo dve levi roki.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.