Če je potreben operater, je vseeno, če nekdo sede za volan navadnega kombija, bo hitreje in ceneje...
kretensko, brezosebno, za bruhat. Bo treba manj naročati po POŠTI izgleda
Waw wow,uau,uff uff,....a se...
Nese pa najbrž glih ene 5 paketov, Poštarja bi jebal za tako nizko produktivnost
A boljš govorijo slovensko, kot pa ta "živi" poštarji, prašam za šiptarja Janesa!!
Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.
Če je potreben operater, je vseeno, če nekdo sede za volan navadnega kombija, bo hitreje in ceneje...
kretensko, brezosebno, za bruhat. Bo treba manj naročati po POŠTI izgleda
Waw wow,uau,uff uff,....a se...
Nese pa najbrž glih ene 5 paketov, Poštarja bi jebal za tako nizko produktivnost
A boljš govorijo slovensko, kot pa ta "živi" poštarji, prašam za šiptarja Janesa!!