Avto
18947 ogledov

Pozor, v teh treh primerih morate čim prej zamenjati roza vozniško

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 07:41 15.februar 2023.

    Časa za zamenjavo je bilo 10 let ....sedaj so podaljšali še za 10 let ? Neresna zakonodaja .

  • Pepe007 08:32 15.februar 2023.

    Politika je bentila, ko je z nespretno komunikacijo naredila preplah med ljudmi in je za kak dan nastala večja gneča na bencinskih črpalkah in je tu in tam zmanjkalo goriva. Da so naftarji neučinkoviti, da blokirajo ... Saj se spomnimo? ...prikaži več? Imeli pa so 10 let časa, da se pripravijo na menjavo par 100.000 dokumentov v nekaj mesecih, pa se niso. In so preprosto podaljšali rok, da del populacije pomre, neučinkovitost državnega aparata v postopku menjave pa zadene neko prihodnjo vlado.

  • rd2dmk2 08:15 15.februar 2023.

    zaradi kaosa ne morejo zamenjat..ZARADI LENOBE, ne pa kaosa. pošteni državljani smo pa kaznovani, kajti nov dokument velja 10 let stari pa še 10 let. pošteni smo tejle državi -- ne državi - telim lenim birokratom - plačali povišico , ...prikaži več, kajti denar za eno vozniško smo vrgli stran.

    • Avatar jate
      jate 08:40 15.februar 2023.

      zato ni dobro več bit toliko "pošten"vse bomo delali ne zadnji dan ampak zadnjo minuto ker tudi zakoni se spreminjajo zadnjo sekundo...

    • rd2dmk2 09:09 15.februar 2023.

      jate, kako neki zadnji dan,ko pa 10 let ne premaknejo svojo rit. men verjem da čez 10 let bodo spet hotel da se še 10 let podaljša, ker bodo imeli delo z našim, ki sm jih danes na novo izdelali ...prikaži več in bodo takrat propadle. jest bi jim vzel plačo za 10 let.

    • Avatar jate
      jate 09:41 15.februar 2023.

      pa saj točno to sem mislila 10 in več let si zmišljujejo zakone da včasih sploh ne moreš več sledit,kateri zakon je trenutno v veljavi....imamo" trenutne "kanone. .

  • Toma 08:32 15.februar 2023.

    Moj moto lenobe: Ne delaj že danes kar lahko narediš jutri! Lahko se zgodi, da čez čas ne bo več potrebno. DRŽI!!!

  • Stajerc 09:45 15.februar 2023.

    Imam sliko ko sem bil star 18 let sedaj jih imam že preko 60. Sicer nimam več vseh las malo sem se poredil toda še vedno sem jaz

    • Toma 10:26 15.februar 2023.

      Za prejšnjo osebno (pri 47-ih) sem jih hotel okrog prenesti z 10 let staro sliko. Bi šlo dokler ni pogledala stare osebne ;-)

  • zdrej 09:57 16.februar 2023.

    Naj vsak dan pošljejo 10 na upravno enoto, da morajo poslati sliko za novo vozniško, pa mu jo naredijo. To je cca 580 / dan. Pa če od tega pol odreagira, bo dokaj hitro urejeno. Brez neke sile. Tudi če ...prikaži veče ne odreagira. Aja, pa to se lahko ureja tudi po mailih, v kolikor imajo uporabniki le te vpisane.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.