Magazin /magazin/vip
702 ogledov

Prava izobrazba naših estradnikov

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • srecko31 10:13 27.september 2013.

    Je študirala ekonomijo,kaj je zdaj to?.Je doštudirala ali ni,vemo kako so se nekateri vpisovali.Drugič ,če že pišete takšne stvari bodite bolj korekni

  • svašta 17:17 27.september 2013.

    se popolnoma strinjam...če je študirala še ne pomeni da jo je naredila....se pravi da je kaj? ekonomski tehnik? gimnazijski maturant?

  • djole 23:39 27.september 2013.

    Katarina Čas je diplomirana ekonomistka.

  • rogg 13:08 28.september 2013.

    Študirala že študirala, jaz sem študiral, da bi študiral....

  • Ferluci 16:17 02.oktober 2013.

    ..je študirala.. brez veze! To je tako kot da bi "želela biti .. ." ja, pa ni! Napišite, kaj so DEJANSKO po izobrazbi, ne pa kar so želeli biti!

  • Ronald Reagan 10:34 03.oktober 2013.

    Jaz sem tudi pet dni študiral strojništvo...en dan sem faks celo videl od znotraj

  • Ronald Reagan 10:35 03.oktober 2013.

    čestitam !

  • zefacveta 19:15 27.september 2013.

    V Sloveniji jih veliko študira a malo doštudira.

  • Trovlak 14:59 29.september 2013.

    Vsi, ki za svojo izobrazbo navadejo "študiral/a sem..." dajo takoj jasno vedeti, da se sramujejo svoje izobrazbe. Sicer pa se v Sloveniji kar se izobrazbe tiče, vse bolj opaža, da ta ni niti najmanj pomembna; na vodilnih mestih imamo dipl. ...prikaži več in mag. ter doc. "strokovnjake", ki počnejo ogromno napak (prometna infrastruktura, gradbeništvo (nizke in visoke gradnje), zdravstvo...)), na drugem mestu imamo ljudi brez izobrazbe, ki prek vez in poznanstev zasedajo prav tako vodilna oziroma visoka mesta, na tretjem mestu so brezposelni in zelo sposobni dipl., mag. in doc., ki nimajo nobenih vplivnih vez in poznanstev in na četrtem mestu so ljudje ponavadi s srednješolsko, osnovno šolo ali še to ne, ki delajo daleč preslabo plačana fizična dela, katerih "visoko" šolani še povohali ne bi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.